Pokud jsi fanouškem Star Wars světa, ale bohužel neumíš moc dobře anglicky, tak pro tebe máme skvělou zprávu. Můžeš si totiž teď naplno užít nejnovější herní přírůstek do této série s názvem Star Wars Jedi: Survivor ve strojové české lokalizaci.

Není to ale jediná pozitivní zpráva. Jsme totiž moc potěšeni, že naše češtiny nakoply i ostatní překladatelské týmy a díky tomu si rovnou můžeš vybrat ze dvou AI překladů. O jeden z nich se postarala skupina Farflame, která ho také připravila za použití umělé inteligence. Náš překlad od „Marušky“ má ale přeci jen jednu velikou výhodu a tou je možnost se komunitně zapojit do opravování této češtiny. Věříme totiž, že i díky tomu si užiješ naší češtinu ve větší kvalitě a mnohem rychleji. Není to přitom ani tak obtížné, viz náš Editační Systém Maruška. Můžeš se i podílet na opravě češtin jiných her, více informací je ve videu.

Tady se můžeš podívat, jak to vlastně funguje:

Pokud o naší češtinu máš zájem, tak je (jako všechny naše minulé překlady) k dispozici plně zdarma. Stačí se jen zastavit na živém vysílání Pařanského ráje a do chatu napsat příkaz: !swjscz a ihned obdržíš odkaz na stažení nejnovější verzi naší češtiny. Také ale určitě i omrkni naše stránky Pařanských češtin, kde uvidíš kompletní přehled všech našich překladů.

To ale není všechno, aby jsi věděl, co naše čeština a ta od Farflame nabízí, tak si pro tebe Ruda připravil skvělé porovnávací video obou překladů, které zároveň i porovnává kvalitu streamů Pařanského ráje s nejznámějším českým herním streamerem Agraelem.

Porovnávačka obou češtin:

Pusť si první Rudův gameplay této hry:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/935418937509763/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: