V našem týmu se vždy snažíme poslouchat naši komunitu a její přání. A jedno z těch největších bylo přeložení oblíbené strategické hry Mount & Blade II: Bannerlord do češtiny. S radostí ti dnes můžeme oznámit, že se nám to podařilo!

Mount & Blade II: Bannerlord je pokračování úspěšné série Mount & Blade, které se odehrává v období 200 let před prvním dílem. Hru vytvořilo turecké studio TaleWorlds Entertainment a byla vydána v roce 2020. Od té doby si získala srdce milionů hráčů po celém světě.

Bannerlord je unikátní mix strategie a akčního RPG, jenž se dá hrát i v režimu více hráčů. Ocítíš se v roli vůdce své vlastní armády v období středověku. Hra nabízí obrovský otevřený svět, kde můžeš obchodovat, bojovat, dobývat hrady a města, nebo se zapojit do politických intrik. Hra také nabízí velmi detailní systém boje, kde každý úder a každý štít skutečně počítá. Dokážeš přežít v krutém středověku a dovést svoji armádu k vítězství?

Na Steamu se dá až do 13. července koupit tato hra se 40% slevou zde. Bannerlord je taktéž součástí služby PC Game Pass. Naše čeština pro tuto verzi samozřejmě také funguje.

Překlad je více méně kompletní, tedy včetně rozhovorů mezi postavami, úkolů a menu hry. Co se nám v této hře přeložit nepodařilo, je video z intra kampaně,* ale to se dá pustit z YouTube i s českým překladem, stačí jen navolit: Titulky / Automatický překlad / Čeština.

*EDIT – 08.07.2023 12:20: Nakonec se nám to úvodní intro video přeložit podařilo a bude součástí první verze této češtiny. Přeložené jsou i obě varianty závěrečného outro videa!

Pusť si intro kampaně:

Pařanská AI čeština od Marušky

Jsme nadšeni, že ti můžeme představit českou verzi Mount & Blade II: Bannerlord, kterou přeložila naše strojová „Maruška“. Tato čeština je ale komunitní a funguje tak jen pro počítače. Pokud to pro tebe není problém, doufáme, že si překlad užiješ a dáš nám k němu i zpětnou vazbu. Můžeš se i aktivně zapojit v opravování chyb přes náš Editační Systém Maruška. Pomůžeš tím nejenom sobě, ale i ostatním.

Pro stažení češtiny do této hry stačí přijít na pařanský stream a do chatu napsat: !bancz a ihned obdržíš odkaz na češtinu. I tak doporučuji, aby jsi hned ze streamu neodcházel a užil si pohodovou atmosféru, kterou i díky naší komunitě na streamech máme. Dále určitě oceníme like pod video, jelikož je to pro nás opravdu velká podpora.

Také si můžeš stáhnout starší verze češtin na webu Pařanských Češtin. Pro více informací si pusť Rudovo informační video, ve kterém se dozvíš, jak hru pro aktivaci naší češtiny správně nastavit. Pomůže ti i návod, který je ke každé naší češtině přiložen.

Takže vybroušené meče, připravené štíty a na koně, rytíři! Dobrodružství v češtině tě čeká v Mount & Blade II: Bannerlord!

Informační video:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/969971490721174/

Hororové & Survival hry CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/hororovehry.skupina/permalink/793123798934551/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: