Ve hře Everybody 1-2-Switch! každé setkání může znamenat dobrou party! Vezmi si ovladače Joy-Con nebo chytrá zařízení a zahraj si týmové hry, které se snadno nastavují a obsahují vše od balónků po mimozemšťany! Lidé na tvé příští party se mohou rozhýbat a předvést svou týmovou spolupráci v této multiplayerové mashupové hře.

Hra vyšla jen pro systém Nintendo Switch a jedná se vlastně o pokračování populárního lanchového titulu 1-2-Switch, jenž vyšel v roce 2017 současně s konzolí Nintendo Switch.

Everybody 1-2-Switch! jsme s Ondrou na streamu vyzkoušeli a místy jsme se skvěle bavili. Hra totiž obsahuje mnoho miniher, které jsou poměrně dosti rozdílné. Některé však dokáží i hodně zabavit. Většina z nich vyžaduje rychlost a postřeh.

Nejvíce nás s Ondrou bavila hra na schovávanou, kdy hráč jeden Joy-Con schoval a druhý hráč ho potom hledal. Vyhrál ten, kdo měl v době jeho nalezení nejkratší čas.

Pařani na našem streamu tomu dali jednu ⭐ pařanskou hvězdu (hra s hodnocením 60-70%), což je lepší průměr. Tahle hra prostě není pro každého a hlavně pro jednoho, neboť vyžaduje správně naladěnou partičku několika lidí.

Škoda jen, že hra neobsahuje i online multiplayer, neboť je tak omezená pouze na lokální hraní a v jednom hráči ji hrát nelze. Na party však zabaví. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Hra se prodává kolem 750 Kč, což mi přijde jako solidní nabídka. Více o hře a její nákup zde: https://www.xzone.cz/everybody-12-switch-switch

Všechna pařanská videa ohledně konzole Nintenda Switch lze shlédnout zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY62MKAUQyYct5diYo8wLLT5X

Pusť si náš gameplay test:

Klady

  • spousta miniher
  • místy originální a zábavné
  • solidní cena

Zápory

  • některé minihry jsou horší
  • absence online multiplayeru

Závěr:

Povedený party titul, obsahující mnoho miniher. Některé solidně zabaví. Na dlouhé pravidelné hraní to není, ale jeden večer udělá skvělý.

Recenzovaná verze:
Nintendo Switch

%

Pařanovo hodnocení

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku: