Pokud jsi fanouškem hororových her, tak můžeš začít jásat. Přeložili jsme totiž s „Maruškou“ a naším týmem, novou verzi Layers of Fear. Ta je určená i pro novou generaci konzolí a rovněž nabízí doposud vydané díly včetně všech DLC v jednom balení!
 
Layers of Fear je nyní už kultovní hororovkou, která v době svého originálního vydání smetla hromady hráčů. Mohl za to skvělý mysteriózní příběh a hlavně i podmanivá a psychedelická atmosféra. Tvůrci se tak rozhodli tuto sérii oživit pomocí remaku, ve kterém nabízí hráčům ještě silnější zážitek, neboť je teď celý příběh ucelenější a vychytanější. Tomu i pomáhá fakt, že do hry je rovnou zakomponovaný i Layers of Fear 2 a spolu s ním i všechna DLC plus jedno nové. Takže se jako hráč dočkáš ultimátního zážitku.
 
Tento remake Layers of Fear je postavený na nejmodernějším Unreal Engine 5, hra tak podporuje Ray Tracing, HDR a rozlišení 4K včetně ohromujících vizuálních efektu, aby tvé noční můry byly nejpůsobivější a nejrealističtější! Tato verze je dostupná pro systémy: PS4/PS5, XO/XS a PC/MAC.
 
Jelikož se ale jedná o příběhovou hororovku, ve které dojde i na řešení puzzlů, tak se bez dobré znalosti angličtiny rozhodně neobejdeš! Nejsi pořád přesvědčen, jestli je to hra pro tebe? Zkoukni náš pařanský otvírací gameplay!
 
 
Pařanský gameplay otvírak:

Pokud tě hra zaujala a o češtinu máš zájem, tak není nic jednoduššího než si jí vyzvednout na Rudově streamu. Na něm ti stačí do chatu napsat příkat: !lofcz, a ihned obdržíš odkaz na stažení češtiny. Naše čeština je určená samozřejmě jen pro počítače.

Také určitě mrkni i na web Pařanských Češtin, na kterém najdeš kompletní výčet všech našich dostupných překladů.  Pokud jsi s naší tvorbou spokojen, tak nás určitě můžeš podpořit likem na video či finanční podporou (která půjde do her na stream a i do jejich případných překladů).

Na závěr také určitě koukni na Rudovo informační video, ve kterém se o samotném překladu dozvíš více.

Rudovo informační video:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/823992952254162/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/974392150279108/

Hororové & Survival hry CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/hororovehry.skupina/permalink/798055958441335/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: