Pařanské češtiny, které přeložila naše Maruška (AI – DeepL)

 

Pro získání našich herních češtin navštiv naši komunitu na YouTube kanálu Pařanský ráj, kde na jeho živém streamu také jejich nové verze přes chat dostaneš. Na tomto kanálu probíhá i veřejný beta-test těchto češtin. Streamy jsou (až na pár výjimek) každý den od 20 hodin.

Stažení češtin se provádí příkazem do živého chatu streamu textem “!” a zkratkou dané hry, kterou chceš stáhnout. Na konci takového příkazu musí být vždy “cz”. Příklad: !rdr2cz. Seznam zkratek i dostupných verzí je uveden v tabulce na této stránce dole.

Pokud nestihneš živý stream, najdi si druhý den jeho záznam, ve kterém (když budeš mít štěstí) odkaz v historii chatu na stažení češtin také nalezneš. Pokud chat ze streamu nebude zobrazen (video se stále zpracovává), vrať se později.

Alternativou stahování našich češtin je i pařanský Twitch, na kterém se v době živého streamu odemyká chat: https://www.twitch.tv/paranskyraj/

Živé vysílání při kterém se dají stáhnout naše titulky je samozřejmě zcela ber reklam. Naše češtiny nemonetizujeme a tak na YouTube/Twitch streamech reklamy neuvidíš.

Pařanské češtiny od Marušky jsou společnou komunitní tvorbou. Stahovat se proto dají jen, když se sejde naše komunita. Díky, že se také chceš stát součástí naší komunity!


POSTUP JAK STÁHNOUT NAŠE ČESTINY SE DOZVÍŠ VE VIDEU ZDE:

 


 
CO UŽ MARUŠKA PŘELOŽILA A JAKÉ JSOU PŘÍKAZY PRO STAŽENÍ JEDNOTLIVÝCH ČEŠTIN:

Název hry

Aktuální verze češtiny (dostupná pouze na streamu) Příkaz do chatu živého streamu pro stažení češtiny Stažení staré verze češtiny z tohoto webu
Hogwarts Legacy 0.81 !hlcz 0.8  0.7  0.6  0.5  0.4
Atomic Heart 0.3 !ahcz
Red Dead Redemption 2 0.45 !rdr2cz 0.4  0.3  0.25  0.2
Scars Above 0.3 !sacz
Contraband Police 0.2 !cpcz
No Man’s Sky 0.31 !nmscz 0.3

 

Pokud se ti tato tabulka nevejde celá na displej, sleduješ z mobilu, potáhni prstem do stran.