Rudolf Pokorný

Rudolf Pokorný

Šéfredaktor / Správce

Občanským povoláním zdravotní laborant. V současné době také youtuber, streamer, komparzní herec, publicista, kuchtík a herní nadšenec.

E-mail: paranskyraj@gmail.com

Osobní YouTube kanál: Relaxační ráj

Ondra Halíř

Ondra Halíř

Redaktor / Moderátor

Ondra je bývalým redaktorem Komiksových novin a současným hráčem, recenzentem i moderátorem zároveň. Miluje japonské hry, komiksy a rád baví lidi. Je to veselý a upřímný člověk, který v sobě skýtá velké množství energie.

Kirito

Kirito

Redaktor

Umí i programovat a spravovat webové stránky. Vzhledem k tomu, že ho zajímají hry a nové technologie, má na starosti hlavně novinky.

StriderCZ

StriderCZ

Redaktor / Moderátor

Lékař a hráč. Milovník starších RPG a kritik nových her, který se ale nebrání pokroku. Vlastník PC, včetně VR (HTC Vive Cosmos) i konzolí Xbox Series X a Switch.

E-mail: stridercz@paranskyraj.cz

Někdy něco napsali či jinak webu pomohli:

Joker

Joker

Redaktor / Hráč

Nesnáší kostičkovanou grafiku, kterou si v mládí užil dost, a tak nechápe hráče, co jsou nadšení z Minecraftu a 90’s. Vyžívá se ve strategiích, point&click adventurách a závodních hrách. Byť odkojenej Windowsem aktuálně paří hlavně na PlayStation 4 Pro.

Honza

Honza

Spolupracovník / Hráč

Honza je fanouškem konzolí od Nintenda. Z her má nejraději japonské RPG, strategie a barevnou akční pecku Splatoon 2, ve které je opravdu dobrý. Zúčastňuje se jeho turnajích a často v nich i vítězí.

John Beak

John Beak

Spolupracovník / Hráč

John je gamer, velký fanoušek formulí, Nintenda, metalista, znalec anime. Japonsky se i domluví. Úspěšný hráč Icy Tower, Pokémonů, moderního Tetrisu a dalších. Doma je mezi pixely a u her, které jsou v principu jednoduché, ale jde se v nich donekonečna zlepšovat.

Rausík

Rausík

Spolupracovník / Hráč

Vystudovaný polygraf, ale srdcem kutil a hráč. Nejraději hraje simulátory, adventury a plošinovky, a to nejen moderní, ale i retro, na kterých vyrůstal. Ve volném čase rád cestuje, fotí a tvoří nové věci ze dřeva či kovu.

Volverkane

Volverkane

Redaktor / Moderátor

Rád hraje hry a moderuje Pařanské streamy. Z herních žánrů miluje především vše, co zavání hororem. Srdcovou záležitostí je pro něho zejména série Silent Hill a Posel smrti. V jeho sbírce se kromě PC objevuje i kompletní řada všech dosud vydaných Playstationů a jakožto milovník retro her vlastní i konzole NES mini a Sega Mega Drive.

Terezka

Terezka

Redaktor / Publicista

Terezka je známá Nintendo pařanka, která se ráda zúčastňuje i různých Switch turnajů. Málokdo ale ví, že je také milovnicí série Gears of War a Xboxu všeobecně. Má pěknou sbírku herních suvenýrů, her i retro konzolí. Ve svém volnu ráda poslouchá hudbu, peče sladké a cestuje.

Simon Hýrošš

Simon Hýrošš

Spolupracovník

Student gymnázia. Rád sleduje herní videa i s oblibou také hry hraje a to nejčastěji na Xboxu či počítači. Jeho nejoblíbenější je CS:GO, na kterém má odehraných mnoho hodin. Baví ho grafika a s nadšením vytváří náhledové miniatury.

Vitas

Vitas

Redaktor / Hráč

Odkojený PC hráč, který postupně rozšířil své působení i na konzole. Velký milovník rpg a plošinovek. V civilním životě IT projekťák se zálibou pobíhání v botaskách po lese.

Mára

Mára

Redaktor / Bývalý QA Tester / Pivař

Hraní her je jeho vášní. Ač srdcem PC hráč, sem tam zapne i Nintendo Switch či 3DS XL. Za herní šálek piva má strategie a FPS střílečky. Je také velikým fanouškem Pokémonů a nikdy neodmítne zápas ve hře Tekken 3.

Anonymní korektor

Anonymní korektor

Webový korektor

Nechtěl být nikdy jmenován, ale věřte, že nám pomáhal web zlepšovat kontrolou našich textů a my jsme mu byli za to moc vděční. Už tady není, ale jeho funkci převzal svědomitě Ruda.