Rudolf Pokorný

Rudolf Pokorný

Šéfredaktor / Správce

Občanským povoláním mikrobiologický laborant a metrolog. Ve volném čase youtuber, komparzní herec, publicista, amatérský kuchtík a hlavně herní nadšenec.

E-mail: paranskyraj@gmail.com
Telefon: +420 223 558 338

Osobní YouTube kanál: ScopemanTV

Volverkane

Volverkane

Redaktor / Moderátor

Rád hraje hry a moderuje Pařanské streamy. Z herních žánrů miluje především vše, co zavání hororem. Srdcovou záležitostí je pro něho zejména série Silent Hill a Posel smrti. V jeho sbírce se kromě PC objevuje i kompletní řada všech dosud vydaných Playstationů a jakožto milovník retro her vlastní i konzole NES mini a Sega Mega Drive.

StriderCZ

StriderCZ

Redaktor / Moderátor

Lékař a hráč. Milovník starších RPG a kritik nových her, který se ale nebrání pokroku. Vlastník PC, včetně VR (HTC Vive Cosmos) i konzolí Xbox One X a Switch.

E-mail: stridercz@paranskyraj.cz

Externí spolupracovníci:

Terezka

Terezka

Spolupracovník / Hráč

Terezka je známá Nintendo pařanka, která se ráda zúčastňuje i různých Switch turnajů. Málokdo ale ví, že je také milovnicí série Gears of War a Xboxu všeobecně. Má pěknou sbírku herních suvenýrů, her i retro konzolí. Ve svém volnu ráda poslouchá hudbu, peče sladké a cestuje.

Honza

Honza

Spolupracovník / Hráč

Honza je fanouškem konzolí od Nintenda. Z her má nejraději japonské RPG, strategie a barevnou akční pecku Splatoon 2, ve které je opravdu dobrý. Zúčastňuje se jeho turnajích a často v nich i vítězí.

Simon Hýrošš

Simon Hýrošš

Spolupracovník

Student gymnázia. Rád sleduje herní videa i s oblibou také hry hraje a to nejčastěji na Xboxu či počítači. Jeho nejoblíbenější je CS:GO, na kterém má odehraných mnoho hodin. Baví ho grafika a s nadšením vytváří náhledové miniatury.