Rudolf Pokorný

Rudolf Pokorný

Šéfredaktor webu / Správce YT

Občanským povoláním mikrobiologický laborant a metrolog. Ve volném čase youtuber, komparzní herec, publicista, amatérský kuchtík a hlavně herní nadšenec.

E-mail: ruda@paranskyraj.cz
Telefon: +420 774 660 346

Osobní YouTube kanál: ScopemanTV

Terezka

Terezka

Redaktorka / Hráčka

Terezka je známá Nintendo pařanka, která se ráda zúčastňuje i různých Switch turnajů. Málokdo ale ví, že je také milovnicí série Gears of War a Xboxu všeobecně. Má pěknou sbírku herních suvenýrů, her i retro konzolí. Ve svém volnu ráda poslouchá hudbu, peče sladké a cestuje.

Simon Hýrošš

Simon Hýrošš

Grafik / Redaktor

Student gymnázia a začínající youtuber. Rád sleduje herní videa i s oblibou také hry hraje a to nejčastěji na Xboxu a počítači. Jeho nejoblíbenější je CS:GO, na které má odehraných zhruba 1300 hodin. Baví ho hodně grafika a nadšením sem vytváří náhledové miniatury.

Odkaz na Simonův YouTube kanál: zde

Petr

Petr

Webmaster / Redaktor

Nadšenec do videoher, elektrotechniky a vášnivý čtenář – s nejvíce tolerantní manželkou! 🙂 Hraje většinou na Xboxu, který mu sedí nejvíce. Kromě něho má také PC a PS4. 

E-mail: petr@paranskyraj.cz

Volverkane

Volverkane

Moderátor / Redaktor

Rád hraje hry a moderuje Pařanské streamy. Miluje horory a akční i klasické point and click adventury. Vlastní PS4 a PC.

Anonymní korektor

Anonymní korektor

Webový korektor

Momentálně nechce být jmenován, ale věřte, pomáhá nám web zlepšovat kontrolou našich textů a my jsme mu za to moc vděční.