Rudolf Pokorný

Rudolf Pokorný

Šéfredaktor / Správce

Občanským povoláním mikrobiologický laborant a metrolog. Ve volném čase youtuber, komparzní herec, publicista, amatérský kuchtík a hlavně herní nadšenec.

E-mail: paranskyraj@gmail.com
Telefon: +420 223 558 338

Osobní YouTube kanál: ScopemanTV

Joker

Joker

Redaktor / Hráč

Nesnáší kostičkovanou grafiku, kterou si v mládí užil dost, a tak nechápe hráče, co jsou nadšení z Minecraftu a 90’s. Vyžívá se ve strategiích, point&click adventurách a závodních hrách. Byť odkojenej Windowsem aktuálně paří hlavně na PlayStation 4 Pro.

StriderCZ

StriderCZ

Redaktor / Moderátor

Lékař a hráč. Milovník starších RPG a kritik nových her, který se ale nebrání pokroku. Vlastník PC, včetně VR (HTC Vive Cosmos) i konzolí Xbox One X a Switch.

E-mail: stridercz@paranskyraj.cz

Volverkane

Volverkane

Redaktor / Moderátor

Rád hraje hry a moderuje Pařanské streamy. Z herních žánrů miluje především vše, co zavání hororem. Srdcovou záležitostí je pro něho zejména série Silent Hill a Posel smrti. V jeho sbírce se kromě PC objevuje i kompletní řada všech dosud vydaných Playstationů a jakožto milovník retro her vlastní i konzole NES mini a Sega Mega Drive.

Terezka

Terezka

Redaktor / Publicista

Terezka je známá Nintendo pařanka, která se ráda zúčastňuje i různých Switch turnajů. Málokdo ale ví, že je také milovnicí série Gears of War a Xboxu všeobecně. Má pěknou sbírku herních suvenýrů, her i retro konzolí. Ve svém volnu ráda poslouchá hudbu, peče sladké a cestuje.

Honza

Honza

Spolupracovník / Hráč

Honza je fanouškem konzolí od Nintenda. Z her má nejraději japonské RPG, strategie a barevnou akční pecku Splatoon 2, ve které je opravdu dobrý. Zúčastňuje se jeho turnajích a často v nich i vítězí.

John Beak

John Beak

Spolupracovník / Hráč

John je gamer, velký fanoušek formulí, Nintenda, metalista, znalec anime. Japonsky se i domluví. Úspěšný hráč Icy Tower, Pokémonů, moderního Tetrisu a dalších. Doma je mezi pixely a u her, které jsou v principu jednoduché, ale jde se v nich donekonečna zlepšovat.