Rudolf Pokorný

Rudolf Pokorný

Šéfredaktor webu / Správce YT

Občanským povoláním mikrobiologický laborant a metrolog. Ve volném čase youtuber, komparzní herec, publicista, amatérský kuchtík a hlavně herní nadšenec.

E-mail: ruda@paranskyraj.cz
Telefon: +420 774 660 346

Osobní YouTube kanál: ScopemanTV

Ondřej Halíř

Ondřej Halíř

Redaktor / Překladatel / Mediální zástupce

Působil ve známých prestižních obchodech jako odborný prodejce her a elekroniky. Aktuálně je redaktorem Komiksových novin, ale v minulosti psal i na jiné weby. Díky hrám se naučil výborně anglicky. Miluje komiksy, japonská RPGčka a originální indie tituly. Sice vlastní Nintendo Switch, ale stejně nejvíc ulítává na PS4 a Vitě 🙂

E-mail: ondra@paranskyraj.cz

Simon Hýrošš

Simon Hýrošš

Grafik / Specialista / Spravuje Twitch

Student gymnázia a začínající youtuber. Rád sleduje herní videa i s oblibou také hry hraje a to nejčastěji na Xboxu a počítači. Jeho nejoblíbenější je CS:GO, na které má odehraných zhruba 1300 hodin. Baví ho hodně grafika a nadšením vytváří pro Pařanský ráj náhledové miniatury.

Odkaz na Simonův YouTube kanál: zde

Anonymní korektor

Anonymní korektor

Webový korektor

Momentálně nechce být jmenován, ale věřte, pomáhá nám web zlepšovat kontrolou našich textů a my jsme mu za to moc vděční.

Petr

Petr

Webmaster

Nadšenec do videoher, elektrotechniky a vášnivý čtenář – s nejvíce tolerantní manželkou! 🙂 Hraje většinou na Xboxu, který mu sedí nejvíce. Kromě něho má také PC a PS4. Nově propadl Switchy, který si nedávno pořídil.

E-mail: petr@paranskyraj.cz