Ve hře STORY OF SEASONS: A Wonderful Life zapustíš kořeny na své nové farmě v poklidném městečku Forgotten Valley a budeš prožívat svůj vlastní generační příběh.

Jedná se o remake oblíbené klasiky, která obsahuje spoustu nových událostí, vylepšené festivaly (oslavy ročních období), větší výběr receptů na vaření…

V této hře začneš nový život v poklidné komunitě ze Zapomenutého údolí. Právě zde si kdysi tvůj otec se svým kamarádem Takakurou vysnili vést farmu. A ty budeš pokračovat v otcově odkazu, navazovat přátelství s obyvateli údolí a prožiješ bezstarostný život na farmě naplněný pěstováním plodin a chovem zvířat. Během měnících se ročních období si najdeš spřízněnou duši, vychováte potomka a budeš sledovat, jak ti roste přímo před očima.

Po pracovním dni na farmě si zajdeš zarybařit, pustíš se do hledání starodávných pokladů na místním archeologickém nalezišti, nebo si půjdeš popovídat s přáteli z městečka. Vytvoříš si tak na ně spoustu cenných vzpomínek. Než se naděješ, léta utečou jako voda a tvoje dítě bude dostatečně staré na to, aby si vybralo svou vlastní životní dráhu… Zdědí farmu, nebo ho bude lákat něco jiného? To ukáže až čas.

Byť to na první pohled nevypadá, tak se v rámci herní hratelnosti jedná o poměrně komplexní simulátor s RPG prvky. Hra totiž obsahuje mnoho skrytých detailů, které kopírují reálný farmářský život.

Hra je k dispozici pro systémy: PlayStation 5, Xbox Series, Nintendo Switch a PC/Steam. My jsme ji testovali přes Steam Deck a i když je uváděno, že hra na něm podporovaná není, opakem je pravda.

STORY OF SEASONS: A Wonderful Life vyšel krabicově jak ve standardní, tak i limitované edici, která obsahuje 140stránkový zápisník formátu A5, samolepky a plakát formátu A3.

V rámci našeho testovacího videa jsem veškerý úvodní tutoriál přeložil a video by tak mohlo posloužit jako startovací návod. Osobně jsem za tenhle herní počin rád a je jen škoda, že neobsahuje i českou lokalizaci.

Pařani na streamu dali této hře pěkné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě nezklame. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Více o hře a její nákup zde: https://www.xzone.cz/katalog.php?term=STORY+OF+SEASONS

 


 

🕹️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

🥇 Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

🎁 Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj