Pokud jsi fandou série Diablo a zároveň máš rád i KFC, tak můžeš být nadšený, jelikož mezi těmito dvěma značkami, vznikla exkluzivní a časově omezená přímo ďábelská nabídka!

Řetězec rychlého občerstvení KFC se připojilo k akčnímu světu Diabla. Díky spolupráci se společností Blizzard Entertainment, Inc. mají nyní čeští hráči jedinečnou příležitost získat zdarma unikátní předměty pro Diablo IV. V restauracích KFC je nově v nabídce Diablo Box se stíracím losem s kódem, který mohou hráči využít přímo ve hře. Tyto exkluzivní doplňky lze získat pouze v KFC. Celá kampaň odstartovala 27. června a trvá do 31. července.

Fanoušci kultovní akční hry se již ponořili do fantastického světa Diabla IV a užívají si výzvy, které hra přináší. Na ty, kteří chtějí posunout své herní dobrodružství ještě dál, čekají v KFC prémiové předměty. „KFC a gaming jde krásně dohromady. Hráči se mohou plně ponořit do svého oblíbeného herního světa a u toho si pochutnají na Hot Wings z KFC. Věřím, že hráče potěší neopakovatelná možnost získat unikátní předměty a posunout tak svůj zážitek z hry Diablo IV o level výš,“ říká Ivana Makalová Dlouhá, ředitelka KFC pro Českou republiku a Rakousko.

Od 27. června najdou zákazníci v Diablo Boxu stírací los s exkluzivním vzhledem pro vybavení v Diablo IV. Diablo Box obsahuje 9 křupavých Hot Wings, velké hranolky a nápoj Mattoni THAI – vychutnat si tohle lahodné menu je tím nejlepším způsobem, jak oslavit vydání čtvrtého dílu Diabla. Cena tohoto menu je 199 Kč včetně DPH, což mi přijde jako rozumná nabídka.

Po dobu pěti týdnů najdou fanoušci v Diablo Boxu celou řadu předmětů. Těšit se mohou na předměty Pheasant Slayer, Thrumming Axle, Hand of Gallus, Foul Reaper a Batch Vessel of the Eleven. Každý týden najdou v boxu kód pro jiný předmět. Ti, kteří získají všechny stírací losy, vytvoří si z nich postavu Lilith, jednu z hlavních postav hry. Kódy pro uplatnění ve hře budou platné do 7. srpna letošního roku.

Každý předmět získají hráči vždy v příslušném týdnu akce:

  1. týden (27. června – 3. července) – Pheasant Slayer
  2. týden (4. – 10. července) – Thrumming Axle
  3. týden (11. – 17. července) – Hand of Gallus
  4. týden (18. – 24. července) – Batch Vessel of the Eleven
  5. týden (25. července – 1. srpna) – Foul Reaper

V aktuálním týdnu je k dispozici kosmetická hůl Thrumming Axle pro čaroděje. V příštím týdnu bude k dispozici Hand of Gallus pro postavu barbara vyžadující mít postavu na levelu 3.  V dalším týdnu budeš moci získat totem pro druida Batch Vessel of the Eleven, vyžadující mít postavu na levelu 4. No a v posledním týdnu budeš moci získat i Faul Reaper, což je zbraň pro Nekromancera, vyžadující mít postavu na levelu 5. Za tuto postavu hraje i náš pařan Ruda, tak předpokládám, že do KFC v tom týdnu zavítá.

Aktuální Thrumming Axle v detailu:

Pusť si gameplay, jak Diablo IV hrál Ruda:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/818755442777913/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/968633724188284/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: