Forever Skies je nová postapokalyptická hra o přežití z pohledu první osoby. Vrať se na Zemi zpustošenou ekologickou katastrofou. Létej, vylepšuj a upravuj svou obilní high-tech základnu vzducholodě. Sháněj zdroje, abys přežil, čel nebezpečím na povrchu a pátrej po virových patogenech, abys porazil záhadnou nemoc.

Zjisti, co se stalo s lidstvem před jeho pádem, a měj se na pozoru před tím, co matka příroda dovolila vyvinout v tomto novém, toxickém prostředí pod nánosem prachu.

Od doby, kdy byla na Forever Skies zpřístupněna veřejná demoverze, což bylo v říjnu 2022, se hra nesmírně rozšířila a jeho vývojářský tým do ní přidal nové lokace, přepracované mechaniky přežití, několik možností přizpůsobení předmětů a mnoho dalšího pro pohodlný start předběžného přístupu.

Aktuálně je tedy tako hra dostupná jen pro PC na Steamu v rámci Early Access přístupu. V této fázi by měla být asi rok, kdy do ní budou vývojáři přidávat neustále nový obsah a v příštím roce bychom se mohli dočkat plné verze nejen pro PC, ale i konzole PlayStation 5 a Xbox Series.

Pusť si oficiální trailer:

Pařani na streamu dali této hře pěkné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že už teď tě hra nezklame a s přídavným obsahem bude ještě lepší. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Více o hře a její nákup zde: https://store.steampowered.com/app/1641960/Forever_Skies/

Český testovací gameplay:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/816695049650619/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/966431817741808/

Hororové & Survival hry CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/hororovehry.skupina/permalink/789498079297123/