Nejnovější DLC Necrom do hry The Elder Scrolls Online přináší jedinečné dobrodružství plného bezkonkurenčního vyprávění a propracovaných příběhů The Elder Scrolls.

Vydej se do Tamrielu – fantasy světa plného života, kde tvoje rozhodnutí utvářejí tvůj prožitek. Bojuj, kořisti, vyráběj i kraď a vžij se do role lučištníka, mága, obchodníka, učence nebo válečníka.

Poloostrov Telvanni a říše Apocrypha

Čekají tě zde lesy plné obrovských hub poloostrova Telvanni, který je domovem záludných mágu z Telvanni a města Necrom, mohou cestovatelům, kteří již objevili jiné části Morrowindu, připadat povědomé. Tato nová oblast nabízí jedinečná střetnutí, nové vedlejší úkoly, bosse, delves, veřejné dungeony a další.

Necrom ti rovněž umožní objevit Apocryphu, říši Hermaeuse Mory. Ačkoliv tato záhadná část Oblivionu obsahuje téměř neomezené vědomosti, dávej si pozor – v tamních nekonečných knihovnách přišla spousta smrtelníků o svou duši. Hráči navíc budou moct prozkoumat zcela novou část Apocryphy – Chroma Incognito. Tato nová oblast je úplně jiná než vše, co jsi dosud viděl, ale stejně jako zbytek Apocryphy obsahuje spoustu nástrah a tajemství, které mohou hráči objevit.

Arcanist

Necrom přináší jednu z nejžádanějších novinek – novou hratelnou třídu Arcanist. Arcanist je první nová třída, kterou jsme do ESO přidali od nekromanta v kapitole Elsweyr v roce 2019, a používá zapovězenou sílu Apocryphy, díky které působí poškození, pohlcuje údery nepřátel a léčí sebe i spojence.

Nové výzvy, společníci a další

Kapitola Necrom rovněž obsahuje novou skupinovou výzvu Sanity‘s Edge – zkoušku pro 12 hráčů s novou světovou událostí Bastion Nymic. Necrom hráčům rovněž přináší dva nové společníky: Sharp-as-Night a Azandar Al-Cybiades. Oba společníky můžeš v této nové kapitole naverbovat, rozvíjet a vybavit a každý z nich přináší vlastní příběhy, bojové schopnosti a úkolové linie, které si můžeš odemknout.

Hraj sólo nebo s přáteli a kombinuj vybavení a schopnosti podle vlastního herního stylu. Hra nevyžaduje herní předplatné – stačí jednou koupit a hraješ bez omezení.

Necrom vyšel 5. června 2023 pro PC (Bethesda, Steam) a 20. června i pro konzolové systémy PlayStation a Xbox.

Pařanská čeština od Marušky

V rámci PC verze jsme jak základní hru, tak i všechna DLC (včetně tohoto nejnovějšího) přeložili do češtiny. Naši lokalizaci do této hry stáhneš na každém pařanském živém YouTube/Twitch streamu příkazem do chatu: !TESOCZ.

Oznámení o překladu tohoto DLC:

Pařani na streamu dali této hře maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 90-100%). Je to prostě herní bomba, kterou si nesmíš nechat ujít. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Za sebe musím říci, že se jedná o velice povedené DLC, které přináší nový zajímavý příběh a okouzlují prostředí v dosud neviděné východní části Morrowindu. Toto rozšíření v rámci svého obsahu nabízí 30 hodin skvělé zábavy, což není rozhodně málo.

Všechna pařanská videa z tohoto let’s play seriálu lze shlédnout zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY63VSixKxy86fTbKm3ZxwMW6

Více o hře a její nákup zde: https://store.steampowered.com/app/2172860/The_Elder_Scrolls_Online_Necrom/

První Necrom gameplay s CZ titulky:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/816678136318977/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/966414371076886/