Splnili jsme další sen komunity a tím bylo vytvoření češtiny do State of Decay 2. To ale není vše, přeložili jsme ti s „Maruškou“ kompletní Juggernaut Edici!

Komunita si už dlouze snažila vyprosit češtinu pro zombie survival State of Decay 2 a i když se zdálo, že jsme jejich prosby ignorovali, tak opak je pravdou. Nyní si tak můžeš vychutnat tuto skvělou hru v kompletní české lokalizaci za pomocí „Marušky“ a našeho editačního týmu a to v kompletní edici.

Jedná o zombie survival, ve kterém se snažíš přežít v době zombie apokalypsy a to za pomocí všech dostupných prostředků. Musíš si hlídat léčiva, jídlo, pohon do auta či verbovat parťáky do svého týmu. Hra toho nabízí opravdu mnoho, o čemž svědčí i fakt, že obsahuje více textů, než Hogwarts Legacy a navíc si ji můžeš i s kámošem zahrát v kooperaci. Pokud si hrou nejsi pořád jistý, tak mrkni na Rudův otvírák, ve kterém uvidíš, co od ní čekat.

Juggernaut Edition je aktualizovaná a vylepšená verze, která byla přepracována do nové podoby. Je tak skvělou příležitostí pro nové hráče, protože obsahuje nový a remasterovaný obsah, který uvítají i ti nejzkušenější hráči této řady.

Gameplay si pustíš zde:

Pokud tě čeština zaujala, tak není nic jednoduššího, než si pro ní zajít na Rudův stream. Stačí pouze napsat do chatu zkratku: !sod2cz a překlad je tvůj. Dále také doporučujeme zavítat i na náš web Pařanských Češtin, kde uvidíš kompletní seznam námi lokalizovaných her.

Čeština na tuto hru je aktuálně ve verzi 0.4. Na opravě Marušky se podílelo šest našich editorů: Marpan, Nuhunum, StriderCZ, Koss, Banid a Tomisy. Celkově zeditovali několik tisíc řádků a ty největší nedostatky se jim podařilo odstranit.

Jestliže se ti naše práce líbí a s překlady jsi spokojen, tak nás určitě potěšíš likem na video či sdílením, budeme si toho moc vážit. Níže se navíc můžeš mrknout i na informační video ohledně této češtiny.

Informace ohledně naší češtiny:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/964460684605588/

Hororové & Survival hry CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/hororovehry.skupina/permalink/787564452823819/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: