Je tomu tak, pokud jsi fanouškem Marvelu a zároveň i uživatelem last gen konzolí, tak se můžeš začít těšit. Jelikož kladně přijatá hra Marvel’s Midnight Suns se konečně podívá i na starší konzole, má to ale háček.

Již za pár dní, přesněji 11. května 2023 si totiž budeš moci koupit tuto hru – a to jak na konzoli PS4, tak i na Xbox One. Pokud jsi ale hráčem konzole Nintendo Switch, tak pro tebe máme smutnou zprávu. Midnight Suns se totiž na úspěšnou konzoli od Nintenda nepodívá. To ale není jedinou novinkou, ve stejný den totiž vyjde i finální DLC s názvem “Blood Storm,”.

Trailer na nové DLC si můžeš pustit zde:

Pokud ale nevíš, o čem Marvel’s Midnight Suns je, tak se jedná o hru od autorů série XCOM, ale hraje daleko více na taktičtější notu. Jde totiž o tahové akční RPG soustřeďující se na jednotlivé hrdiny a jejich vzájemné vztahy. Silné osobnosti se totiž musí semknout, aby porazily Matku démonů Lilith a samotného pána zla Chthona. Ruda sám hru odzkoušel na streamu a na jeho pocity a i verdikt se můžeš podívat na záznamu, určitě to stojí za to!

Takhle to hrál na streamu Ruda:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/791437912176333/

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: