Jsi fandou taktických akčních her jako je například série X-COM? Tak to pro tebe máme super zprávu. Přeložili jsme totiž spolu s AI „Maruškou“ skvělou komiksovku Marvel’s Midnight Suns.
 
Ano, je tomu tak, náš tým ti přináší kompletní překlad na tuto neprávem opomíjenou pecku. Jedná se o napínavou akční strategickou hru od studia Firaxis Games, které ti přineslo úspěšné série jako XCOM a Civilization. Hra nabízí jedinečný zážitek, kdy se staneš poslední nadějí v souboji s temnotou.
 
Jedinečnost hry spočívá v tom, že nebudeš ovládat pouze jednoho superhrdinu, ale vytvoříš si vlastního „Lovce“, který bude mít možnost vylepšovat své schopnosti a vybavení. Během svého dobrodružství se setkáš s celou řadou ikonických hrdinů Marvel univerza, včetně Ghost Ridera, Iron Mana, Captain Marvel, Wolverinea a dalších, s nimiž budeš spolupracovat a bojovat proti silám zla.
 
Hra kombinuje taktycký boj s karetním systémem, který ti umožňí vybírat z různých schopností a strategicky je nasazovat během bitev. Každý hrdina má své vlastní unikátní schopnosti a karetní balíček, což ti umožní experimentovat s různými taktikami a vytvářet silné týmy superhrdinů. Je to prostě pecková hra, kterou určitě musíš vyzkoušet. Schválně mrkni na Rudův otvírací gameplay!
 
Rudův gameplay si pustíš zde:

Hra vypadá skvěle co? Pokud si budeš chtít češtinu stáhnout, tak není nic jednoduššího než navštívit Rudův stream. Na něm ti stačí do chatu napsat příkaz: !mmscz, a ihned obdržíš odkaz na stažení češtiny. Naše čeština je určená samozřejmě jen pro počítače.

Aktuálně je náš překlad ve verzi 0.4 a obsahuje veliké množství editačních změn. Přeložena je nejenom celá základní hra, ale i všechna dostupná DLC!

Také určitě mrkni i na web Pařanských Češtin, na kterém najdeš kompletní výčet všech našich dostupných překladů. Pokud jsi s naší tvorbou spokojen, tak nás určitě můžeš podpořit likem na video či finanční podporou (která půjde do her na stream a i do jejich případných překladů).

Na závěr také určitě koukni na Rudovo informační video, ve kterém se o samotném překladu dozvíš více.

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/998922287826094/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: