Dvě zbraně, mocný artefakt a řetězce útoků nezbytných pro zbití všech protivníků.

Společnost Focus Entertainment se svým studiem Deck13 Interactive vydala ultimátní trailer před blížícím se uvedením hry Atlas Fallen, akčního RPG, ve kterém budeš bojovat s legendárními stvořeními v epickém, pískem pokrytém fantasy světě. Nedávno byl od nich vydán i trailer s ukázkou dynamického a podmanivého soubojového systému k této hře. Obě videa si můžeš pustit na konci tohoto článku!

Ve zničeném světě pokrytém pískem využij božskou sílu tajemné rukavice a ovládni hrdinské schopnosti, abys porazil tyranského, všemocného boha. Zkroť písek a přeměň ho na tři mocné zbraně a pohybuj se neuvěřitelnou rychlostí a hbitostí. Vyber si nepřemožitelnou dvojici zbraní a používej nejsmrtonosnější komba v plynulých, velkolepých bitvách. Nech svou zbraň v průběhu bitvy nabývat na síle a pak využij plný potenciál své rukavice.

Ve světě Atlasu můžeš najít 151 kamenů esence, které ti zpřístupní speciální schopnosti a bojové efekty. Ať už chceš být v boji agresivní, nebo dáváš přednost defenzivě, kombinuj kameny podle svých představ a užij si epické a intenzivní střety proti Wraithům. Přizpůsob se a použij své možnosti moudře proti každému protivníkovi. Boj si užiješ ještě více s kamarádem v kooperaci. Společně lze tak brázdit písky věčné země plné dávných nebezpečí, tajemství a záblesků minulosti. Můžete spolu odehrát celou příběhovou kampaň a lovit legendární monstra.

Povstaň z prachu a osvoboď lidstvo od útlaku zkažené boha. Připrav se, tvoje cesta se blíží. Atlas Fallen vyjde již 10. srpna letošního roku s českými titulky na PlayStation 5, Xbox Series X|S a digitálně pro PC.

Za předobjednávku krabicové verze PS5 a Xbox X|S získáš fyzické bonusy: bandanu, náramek s logem, fan plakát, sadu pohlednic a digitální bonus DLC Ruin Rising Pack!

Staň se skutečným šampionem lidstva s novými exkluzivními Ruin Rising Armor Dyes a ovládni moc písku s bonusovým skinem Nyaal’s Wrath Gauntlet.

 

Pusť si trailer Lord of the Sands, zhlédni dechberoucí vizi tvé rychle se blížící cesty:

 

Podívejte se také na pětiminutové video, které tě vtáhne do vzrušující akce, ve které se utkáš s legendárními stvořeními a staneš se ultimátním šampionem:

Zdroj: Playman

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/832935681359889/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/984572685927721/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: