Jízda je životní styl a stejně jako v reálném životě si nyní můžeš ve hře Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6 užívat svoji motorku i mimo závody. Nový Supercross Park je dokonalé místo, kde se dá relaxovat jak sám, tak i s kamarády; je to obří volné prostředí s pěti různými oblastmi, které zahrnují obrovské skokánky, originální tratě a spoustu věcí, které můžeš prozkoumat, zatímco si dáš pauzu od soutěžení.

Závodníci si užijí jízdu na plný plyn z Vrcholku a také vzrušující kaskadérské kousky na Letišti, kde se budou prohánět mezi hangáry a opuštěnými letadly; ti nejzvídavější se mohou pokusit odhalit tajemství Kamenolomu, zatímco na Stadionu se bude každý cítit jako šampion arény.

Kromě volného pohybu se mohou hráči v páté oblasti – inspirovanou skutečným FanFestem – zotavit ze zranění díky specifickým výzvám systému Rider Shape nebo se pokusit zdolat speciální mise od Jeremyho McGratha a zlepšit si schopnosti.

Zcela nový herní režim, který můžeš hrát na rozdělené obrazovce, ti navíc okoření zábavu s přáteli. Rhythm Attack sestává z rychlých závodů 1v1 na rovném úseku. Žádné zatáčky, žádné druhé šance: závodníci tu totiž soutěží v jednoduchém vyřazovacím turnaji do té doby, dokud nebude korunován šampion. A po úspěchu předchozích verzí se vrací i editor helem a tratí. Můžeš si vybrat ze široké škály designových možností, vyjádřit svůj styl a sdílet své výtvory s online komunitou, rovněž napříč platformami.

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6 právě vychází na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One a Steam pro Windows PC.

Já jsem s Ondrou na streamu vyzkoušel PlayStation 5 verzi této hry a zaměřili jsme se na multiplayerový lokální split-screen, tedy hru na jedné rozdělené obrazovce. Hra v tomto režimu běžela plynule, vizuálně velice pěkně vypadala, viditelnost do dálky byla dobrá a ani objekty nám na obrazovku násilně nenaskakovaly. PlayStation 5 si se svým výkonem s touto hrou prostě poradil. Kladně hodnotím o haptické funkce jeho ovladače. Ve tlačítkách bylo chování motorek cítit a i samotné vibrace DualSense ovladače si zaslouží velikou pochvalu.

Pařani na streamu dali této hře maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 90-100%). Je to prostě herní bomba, kterou si nesmíš nechat ujít. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Hru pro Pařanský ráj poskytl hodný český distributor Playman: https://playman.cz/

Pusť si náš gameplay test:

Klady

  • poctivá simulace
  • volný režim jízdy
  • splict-screen multiplayer
  • grafická a technická stránka
  • podpora DualSense

Zápory

  • málo arkádových prvků

Závěr:

Monster Energy Supercross 6 je pořádná motorkářská simulace. Ocenil bych v ní jen více arkádových prvků, aby tak hra byla přístupná širšímu spektru hráčů. Každopádně ji ale hodně chválím za split-screen multiplayer, režim volné jízdy a editor tratí. Skvělá a dlouhá zábava je prostě zajištěna!

Recenzovaná verze:
PlayStation 5

%

Pařanovo hodnocení

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/769234424396682/
Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/911106709940986/