Ve hře Wo Long: Fallen Dynasty sleduješ dramatický akční příběh vojáka milice, který bojuje o přežití v temné fantasy verzi Tří království. Nadpřirozené prvky smíchané s čínským šermem představují jen jednu z dominant dalšího skvělého akčního RPG od studia Team NINJA, jenž vzniklo i ve spolupráci s Koei Tecmo.

Hra se řadí k těm těžkým, spadá totiž do kategorie soulslike. Odehrává se v Číně a bere si za vzor jeho folklór. Mezi předchozí hry studia Team NINJA patří série Nioh a Wo Long je jeho temnější verze. Ve hře jsou šermířské souboje založené na čínských bojových umění a síly, které se skrývají v nitru hlavního hrdiny.

Wo Long: Fallen Dynasty vyšel pro systémy: PS4/PS5, XO/XS a PC. Hra je také dostupná ode dne vydání v rámci služby Game Pass na Xboxu a PC.

Pařani na streamu dali této hře pěkné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě hra nezklame. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Všechna pařanská SOULSLIKE videa lze shlédnout zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY62Q4SCkKxjXq8NrZNlJu2C5

 


 

🕹️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

🥇 Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

🎁 Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj