Pařani měli možnost rozhodovat v anketě o jakou češtinu by měli v budoucnosti zájem a není žádným překvapením jaká hra to vyhrála. Stal se jí No Man’s Sky a to zcela oprávněně.

Pokud vám No Man’s Sky nic neříká tak se jedná o nezvyklou kombinaci vesmírného simulátoru, adventury a střílečky.  Hra nabízí především neskutečně velkou herní oblast, která má čítat 18 trilionů procedurálně generovaných planet. Hráč začne na jedné z těchto planet a jeho cílem bude proniknout do samotného centra galaxie.

Mnoho hráčů si právě i kvůli atraktivitě chtělo hru zahrát, ale bohužel pro řadu z nich byla absence češtiny rozhodujícím faktorem ke koupi. Není se čemu divit, čeština se do tohoto vesmírného simulátory vyloženě hodí a hromady hráčů si díky tomu můžou naplno užít krásy této hry, která i samotného Rudu okouzlila natolik, že během hraní přetáhl stream o hodinu, což jak víme se zase tak často nestává.

 

Čeština, jenž nejdřív hrubě vznikla za pomoci umělé inteligence, je už ale nějakou chvíli k dispozici, ale za tu dobu náš překladatelský tým udělal hromadu práce a to například v nejnovějším updatu (v.0.35), který nejenže opravuje velké množství chyb, ale také obsahuje lepší názvy itemů apod. Navíc pokud narazíš na nějakou chybu, neváhej se obrátit na náš Discord s fotkou, aby jsme to mohli co nejrychleji vyřešit.

Více informací k pařanským češtinám včetně odkazů na jejich stažení získáš na této stránce: https://www.paranskyraj.cz/paranske-cestiny/

Pokud tě cokoliv jiného zajímá o češtině do No Man’s Sky, např. jak jí nainstalovat na Steam Deck, doporučujeme se podívat na videa dole, kde najdeš všechny potřebné informace.

Oznámení o přeložení No Man’s Sky do češtiny:

První veřejný gameplay s naší češtinou:

Návod na instalaci češtiny + gameplay ze Steam Decku:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/914352222949768/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: