Ve hře Smurfs Kart si vyber Šmoulu, motokáru a speciální sílu a vyráž na divoké závody! Měj dobrý start, najdi zkratky a použij vhodné předměty ve správný čas, abys předjel své soupeře! Hra si bere za vzor to nejlepší z Mario Kart a obsahuje 12 tratí ze šmoulího světa, jako je vesnice, les, přehrada, bažiny či Gargamelův dům!

Každý hráč si může vybrat svého oblíbeného šmoulu, s jeho vlastní motokárou a jedinečnou speciální schopností, a pak už se všichni mohou pustit do bláznivého závodění! Odstartuj co nejlépe, nacházej mazaně ukryté zkratky a používej správné předměty ve správný čas, abys předjel své soupeře!

Hru můžeš hrát jak sám, tak i s rodinou a přáteli, neboť podporuje lokální multiplayer na rozdělené obrazovce až pro 4 hráče. Chybí v ní ale online multiplayer, což je dost veliká škoda.

Na hře oceňuji českou lokalizaci formou titulků, líbivou grafiku a že bude dostupná i pro ostatní konzole, neboť není Nintendo exkluzivní. Majitelé PlayStationu či Xboxu si tak přijdou na své, protože v rámci arkádového stylu Mario Kart nemají na výběr moc velikou konkurenci.

Co naopak hodnotím spíše záporně, je její startovní cena nad tisíc korun a málo inovativních nápadů, které by tuto hru od Mario Kart nějakým způsobem odlišili. Originál od Nintenda toho nabízí podstatně víc a tohle je jen jeho chudý bratříček.

Hra vyšla pro systém Nintendo Switch a měla by později vyjít i pro konzole PlayStation 4, PlayStation 5 a Xbox Series.

Pařani na streamu dali této hře jednu ⭐ pařanskou hvězdu (hra s hodnocením 60-70%), což je lepší průměr. Ve slevové akci bych o této hře popřemýšlel. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Všechny pařanské závodní hry lze shlédnout v tomto seznamu videí ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY63IijcH40jWiVlmaOaJPPwJ

Více o hře a její nákup zde: https://www.xzone.cz/smurfs-kart-turbo-edition-switch

Pusť si můj gameplay test:

Klady

  • česká lokalizace
  • líbivá grafika
  • split-screen multiplayer
  • multiplatformnost

Zápory

  • málo nových nápadů
  • absence online multiplayeru
  • startovní cena

Závěr:

Smurfs Kart bych doporučil zejména těm, kteří si originální Mario Kart z nějakého důvodu nemůžou či nechtějí pořídit. Myslím si, že také potěší fanoušky šmoulího světa. Ostatní nechť si počkají na slevovou akci, protože potom bude pro ně hra více zajímavá.

Recenzovaná verze:
Nintendo Switch

%

Pařanovo hodnocení

 

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/707317307255061/