Dlouho očekávaná hororová kooperační střílečka Redfall od studia Arkane (Dishonored, Deathloop) a vydavatele Bethesda Softworks již vyšla a my jsme si pro tebe rovnou připravili i dárek k jejímu vydání. Samozřejmě se jedná o strojovou češtinu od naší umělé inteligence „Marušky“. Tu jsme si pro tebe připravili přímo na den vydání a určitě se ti bude hodit.

Na první pohled se totiž zdá že se jedná jen o zběsilou střílečku s kamarády a že překlad tu nebude vůbec potřeba, no to ale není tak úplně pravda. Sami s Rudou jsme se včera na streamu přesvědčili že čeština se do hry opravdu hodí a to už jen z důvodu výskytu většího množství dialogů, různých tištěných zpráv či popisů toho co máš dělat.

Je sice pravdou, že čeština aktuálně ve verzi 0.5 ještě stále obsahuje několik chybiček, ale na těch budeme dále pracovat, jak je už u nás zvykem. Pro teď je dobré to i brát s humorem, jako i my jsme brali na otvíracím streamu. Věřím, že i tak naši lokalizaci o ceníš, jelikož i přes drobné nedostatky tě neochudí o pochopení příběhu i toho, co máš dělat. Pokud by jsi měl o češtinu zájem, tak není nic jednoduššího, než si zajít na nejbližší stream a do chatu napsat: !rfcz.

Oznamovací video o této češtině:

Další skvělou zprávou, která se Redfallu týká je i ta, že se nemusíš bát za hru zaplatit plnou cenu, jelikož je i dostupná v rámci předplatného Xbox a PC Game Pass včetně výhodnější ceny pro nově registrované.

Co se týče nás, tak ti Redfall jednoznačně doporučujeme minimálně zkusit, jedná se o kooperační střílečku s prvky hororu, kterou si nejvíce užiješ s kamarády. Akce rychle odsýpá, najdeš tam i více druhů nepřátel a jako oddechovka s kamarády u piva to neurazí.

Technicky sice nějaké drobné chybky hra měla, hlavně s texturami, ale která novinka je dnes nemá, zejména u PC platformy. Aktualizacemi se navíc tyhle nedostatky vždy daří odstranit. Microsoft, coby vlastník Bethesdy, pod kterou to vzniklo, si je toho vědom a slíbil brzkou nápravu.

To ale můžeš už i sám posoudit při shlédnutí našeho streamu, ve kterém jsme s Rudou zápolili s upíry rovnou ve tří členné kooperaci a náležitě si to i užili. Pařani na streamu dali této hře pěkné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě hra nezklame. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Náš stream si pustíš zde:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/799975367989254/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/945545893163734/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: