Vyšlo DLC Winters’ Expansion do hry Resident Evil Village. Ačkoliv součástí tohoto rozšířená je větší a různorodější obsah, pro drtivou většinu pařanů bude tou hlavní atrakcí nová příběhová kampaň, nazvaná „Shadows of Rose“. V té se ujmeš role dospívající Rose Wintersové, dcery Ethana z původní hry, jejíž únos jako kojence odstartoval události v Resident Evil Village.

Toto DLC obsahuje i zajímavý mód The Mercenaries, kdy musíš dosáhnout cíle dříve, než ti vyprší čas. K tomu ale musíš porazit nepřátele v každé oblasti. Čím lépe se ti to povede, tím vyšší bude tvé skóre. V každé oblasti můžeš najít bonusové časové koule, aby jsi měl více času na sestřelení příšer.

Díky tomuto rozšíření dostaneš i možnost hrát původní hru z pohledu třetí osoby. V původní pohledu z vlastních očí máš možná sice větší pocit pohlcení, ale ten z třetí osoby má také něco do sebe. Získáš tak větší přehled o své postavě i okolí a působí to novějším svěžím dojmem.

Winters’ Expansion je dostupné pro systémy PS4/PS5, XO/XS a PC/Windows. V případě vlastnění Resident Evil Village Gold Edition je součástí tohoto rozšíření i základní hra.

Toto DLC díky pařanům na streamu získalo opakovaně maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 90-100%). Je to prostě herní bomba, kterou si nesmíš nechat ujít. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videí.

Všechna pařanská videa z tohoto let’s play seriálu lze shlédnout zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY60WF98sNV-fH2NPA8XlxpoB

 


 

🕹️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček 🔔, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! 💘

🥇 Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho 🏆 speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

🎁 Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj