Call of Duty: Modern Warfare II je nová střílečka z roku 2022. Navazuje na reboot z roku 2019 a je celkově devatenáctým dílem v sérii Call of Duty. Kromě multiplayerové zábavy obsahuje i našlapanou kampaň plnou infiltračních akcí a obléhání. Hra je dostupná pro systémy: PS4/PS5, XO/XS a PC/Windows.

Multiplayerová část hry Modern Warfare II obsahuje obrovské množství obsahu od prvního dne. Hraj sám, nebo se spoj do týmu v podmanivém souboji více hráčů, soutěž v nových lokalitách a s novými možnostmi hry a zažij rozvinutý příběhový herní režim Special Ops s taktickou kooperativní hratelností.

Režim Ground War je určený pro dva týmy po 32 hráčích. Jedná se vlastně o rozsáhlý režim Domination odehrávající se na rozlehlé mapě a s vyšším počtem hráčů. Variantou na Ground War je Invasion, což je zcela nový režim ve stylu Team Deathmatch pro dva týmy, které tvoří vždy 20 hráčů a 20 umělou inteligencí ovládaných vojáků.

Příběhová kampaň je různorodá a opravdu povedená. Vůbec se v ní nenudíš. Dá ti skvělý pocit zažít na vlastní kůži moderní válku i s její nejmodernější technikou. Budeš v ní válčit nejenom ze země, ale také ze vzduchu. Hra navíc dokazuje, jak je důležitá komunikace se svojí jednotkou a strategické myšlení.

Pařani na streamu dali této hře převážně pěkné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě hra na konzolích nezklame. V případě paření na počítači musíš ale počítat s některými pády a grafickými bugy. Předpokládám, že se tyto nedostatky dalšími aktualizacemi opraví. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci uvedených videí.


 

V rámci hraní přes konzoli PlayStation 5 je hra bezchybná. Navíc umocňuje zážitek díky ovladači DualSense a jeho vibracím i zpětné vazby. Skutečně máš pocit, že zbraň držíš v ruce.

Můj gameplay příběhové kampaně z PS5 si pustíš zde:

Součástí hry je i velmi povedený free-to-play titul Call of Duty: Warzone 2.0, jenž nevyžaduje nákup hlavního titulu. Jeho zcela nový režim DMZ i klasický Battle Royale jsem testoval zde:

Všechny pařanské mulťák střílečky lze shlédnout zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY6378VLbGqUsZlPWdvpUkKyk

 


 

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/701997367787055/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/838440053874319/