Ghostbusters: Spirits Unleashed je zábavná hra pro více hráčů ideální pro všechny úrovně hráčských dovedností. Dá se skvěle hrát ale i v singleplayeru a na streamu jsme se o tom i hned přesvědčili.

Hra je dostupná pro systémy: PS4/PS5, XO/XS a PC/Windows. Hraješ buď za Krotitele duchů nebo za Duchy! Krotitelé duchů disponující čtyřmi protonovými balíčky a pokoušejí chytit Ducha strašícího na jedinečných místech v bitvách pro více hráčů. Jak hráči postupují, odemykají kosmetiku a vylepšení pro Krotitele duchů i Duchy. Vzhled a dojem poskytne fanouškům pohlcující zážitek a umožní jim rozehrát své fantazie o lovení duchů. Ať už lovíš nebo strašíš, hra se snadno učí a je zábavná!

Pařani na streamu dali této hře maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 90-100%). Je to prostě herní bomba, kterou si nesmíš nechat ujít. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Více o hře a její nákup zde: https://www.playstation.com/cs-cz/games/ghostbusters-spirits-unleashed/

 


 

🕹️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček 🔔, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! 💘

🥇 Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho 🏆 speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

🎁 Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj