V akční hře z divokého západu Evil West zlo nikdy nespí… ale krvácet může. Americkou divočinu pohlcuje temná hrozba. Jako jeden z posledních agentů v přísně tajném ústavu pro lov upírů jsi poslední, kdo může zachránit lidstvo před hluboko zakořeněnou hrůzou, která se nyní noří ze stínů.

Povstaň a staň se hrdinou Divokého západu, zlikviduj upírskou hrozbu a zachraň Spojené státy!

Hra má sice přímočarý koridorovější způsob hrání, ale o to víc vyniká v akčních pasáží včetně bossfightů. Nechybí v ní ani menší puzzle hádanky, výpravný příběh a vylepšování postavy. Graficky si ostudu nedělá a docela dobře zabaví.

Velkou výhodou je i to, že hra včetně konzolí obsahuje českou lokalizaci formou  titulků. Evil West je k dispozici pro systémy: PS4/PS5, XO/XS a PC/Steam.

Pařani na streamu dali této hře maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 90-100%). Je to prostě herní bomba, kterou si nesmíš nechat ujít. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Koupit se dá pro PS5 například zde: https://www.xzone.cz/evil-west-day-one-edition-ps5

 


 

?️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

? Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

? Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj