Pokračování hororových příběhů z The Dark Anthology nás tentokrát zavede do novodobé repliky „Vražedného hradu“ prvního zdokumentovaného sériového vraha H.H. Holmese.

Skupinka tvůrců dokumentárních filmů do domu dorazí po záhadném telefonickém pozvání. Záhy však nic není takové, jaké se zdá a věci dostávají nečekaný a značně krvavý spád.

Na streamu jsme si všichni pochvalovali grafiku. Hra je opravdu pěkná, detailní a i hlavní postavy vypadají dobře. Pozitivně musíme ohodnotit i délku hry, neboť je z antologie The Dark Pictures nejdelší. Její hraní zabere slušných 8 až 10 hodin.

Méně líbezný je vleklý a natahovaný úvod hry, kdy se ani nic zvláštního neděje. Asi hodinu trvá, než se hlavní postavy vůbec dostanou do hotelu. Potom už má hra ale velký spád a také skvěle hraje na psycho notu. Dost často se mi vraceli flashbacky z filmu Psycho od Alfreda Hitchcocka.

Na pomalejší úvod se proto nezlobím. I zmíněný film ho měl a pro nasátí té správné atmosféry a lepší seznámení s hlavními postavami je asi třeba. Rozhovorů mezi postavami je hodně a proto je i škoda, že hry z antologie The Dark Pictures nemají oficiální českou lokalizaci.

Co se týče samotné hry, tak se jedná se o finální antologii The Dark Pictures v její první sezóně (2019-2022). The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me vychází pro systémy: PS4/PS5, XO/XS a PC/Steam. Vzhledem k její délce musím také ocenit slušnou cenu nastavenou pod tisíc korun.

Pařani na streamu dali této hře maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 90-100%). V celkovém výčtu se tak jedná o zdařilý herní počin, o čemž svědčí i námi vysoké hodnocení. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Všechna pařanská videa z „The Dark Anthology – Season 1“ lze shlédnout zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY61HuYnOVQj7TyOrEs-wnsDM

Více o hře zde a její nákup: https://www.xzone.cz/katalog.php?term=The+Devil+in+Me

 


 

?️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

? Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

? Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj