S prvními závody nové sezóny MotoGP se přiblížilo i vydání oficiální hry mistrovství světa od Milestone – MotoGP 24. Hra nabídne všechny oficiální jezdce a tratě sezóny 2024 pro kategorie MotoGP, Moto2 a Moto3 a také FIM Enel MotoE World Championship.

 

MotoGP 24 přináší oficiální mistrovství světa silničních motocyklů a přichází s novými funkcemi, řevnivou rivalitou a online soutěžemi. Naskoč na motorku, zdolej každou překážku na cestě a užij si oficiální obsah nejnovější sezóny MotoGP.

NEPŘEDPOVÍDAJÍCÍ KARIÉRA

Vydej se na cestu stát se legendou MotoGP™ a vytvoř si vlastní epickou ságu. Od skromných začátků k triumfálním výšinám. Zapoj se do vzrušujících rivalit, buduj si reputaci a zanech svou stopu v historii svého milovaného týmu.

Ale počkat, je toho víc! S příchodem nové sezóny se posádkami v boxech prohání vítr změn. Díky průkopnickému trhu jezdců se nyní jezdci mohou přesouvat mezi týmy, přeskupit balíček a vnést do soutěže vlnu nepředvídatelnosti!

ZÁŽITEK MotoGP™

Jel jsi zkratkou? Došlo k nepravidelnému kontaktu ze strany AI? S dohledem stewardů MotoGP™ budou jednotlivci, kteří se chovají špatně, čelit následkům. MotoGP™24 zvyšuje sázky na fair play a trestá porušení pravidel – žádné výjimky!

PŘIZPŮSOBITELNÁ HRA

Ať už honíš profesionální vzrušení nebo právě začínáš, MotoGP™24 tě přivítá s otevřenou náručí! S akademií MotoGP™24 a naším systémem neurální nápovědy ti pomůžeme na každém kroku. A představujeme našeho nejnovějšího spojence: Adaptive Difficulty. Přizpůsobí herní zážitek tvým dovednostem a výsledkům a zajistí, že každá jízda bude jedinečně tvá!

PŘEDVEĎ SVŮJ STYL

Vylepši své zážitky z MotoGP™ pomocí našich čtyř grafických editorů: Stickers, Rider Stickers, Numbers a Helmets. Vynikni svým stylem, který je skutečně tvůj, když zdoláš cílovou čáru!

KAŽDÝ MĚSÍC NOVÁ KAMPAŇ

MotoGP™24 tě vtáhne do srdce soutěže s LiveGP Championships: každý měsíc se postav proti elitě, získej nejvyšší příčku a slávu!

JSI DOSTATEČNĚ RYCHLÝ?

Ukaž své nezastavitelné schopnosti online, když závodíš s hráči z celého světa, nebo se zapoj do živých výzev s přáteli pomocí funkce Split-Screen!

Nově i trh jezdců

Společnosti Milestone a Dorna Sports S.L. odhalují jednu z nejžádanějších a dlouho očekávaných funkcí komunity MotoGP – v režimu kariéry MotoGP 24 se poprvé objevuje trh jezdců.

Kromě větší atraktivity a dynamiky hlavního režimu hry tato funkce prodlouží životnost a znovuhratelnost, protože se soupisky budou měnit v každé sezóně, a tak hráči najdou každý rok nové vzrušující výzvy a scénáře, které mohou zažít. Možnosti jsou nekonečné, protože jak umělá inteligence, tak hráči mohou být v průběhu sezóny vybrány, aby změnili tým.

Stejně jako ve skutečném životě budou výkony určovat, jakou nabídku obdrží. Nedosažení cílů současného týmu může ohrozit místo pro příští sezónu a donutit hráče přijmout nabídky od menších stájí. Naopak skvělé výkony budou odměněny smlouvami od špičkových týmů. Důležité je, že vše výrazně ovlivní chování hráčů na trati i mimo ni. Rivalita s ostatními jezdci i lajky a odpovědi na fiktivní sociální síti budou podněcovat fámy o možných přestupech.

Předobjednej si MotoGP 24 ještě dnes a získej dva dodatečné balíčky (neplatí pro Switch verzi):

Bonusy za předobjednávku

  • Nolan Helmet Liveries DLC přidává 4 speciální varianty pro přilbu Nolan X-804 RS Ultra Carbon. Tato přilba a varianty budou dostupné v režimu kariéry, v rychlých režimech a v online hře.
  • Test Suits DLC obsahuje všechny kombinézy v černém stylu, které používali závodníci MotoGP během zimních testů. Tyto dodatečné obleky budou dostupné pro závodníky MotoGP i vlastní závodníky v režimu kariéry, v režimu Time Attack a v online hře.

MotoGP 24 vyjde 2. května 2024 na PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One, Nintendo Switch a digitálně na PC.

Hru si můžeš objednat například ZDE

Na trailer se můžeš podívat zde:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/955101589143297/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/1118486769202978/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: