Dne 16.4. v brzkých ranních hodinách se úspěšně dokončil Rudův velký projekt „Pařanský ráj u moře“. Vybráno bylo přesně 90 tisíc korun, což dělá 300% cílové částky a to je velký úspěch.

pláž Scalea

Projekt odstartoval začátkem března letošního roku a hned po pár dnech se podařilo cílovou částku, která činila 30 tisíc splnit. Tím to ale zdaleka neskončilo a přispívali jste i nadále, defacto až do úplného konce akce. Kampaň na Hithitu trvala celkem 45 dní. V jejích posledních hodinách jste si ještě koupili dvě dovolené a tak se celková částka krásně zaokrouhlila na oněch finálních 90 tisíc. Mise se tak splnila na přesných 300%.

pevnost nad městem

Poděkování

Tímto bych chtěl i za Rudu (ten určitě ale poděkuje i osobně) poděkovat zejména dvaceti z Vás, kteří nějakou částkou přispěli. Ať už se jednalo o jednorázovou finanční podporu, koupi trička, nebo toho největšího lákadla, kterým byla dovolená. Celkem se prodalo 9 dovolených a obsahovaly všechny druhy. Týdenní, desetidenní i jedna měsíční. S Rudou i bez Rudy. Už teď je jasné, že samotný Ruda s Vámi všemi nebude moci jet, tak snad Vám to vadit moc nebude. Alespoň jste to získali levněji.

Díky patří ale samozřejmě i všem ostatním, kteří byť projekt finančně na Hithitu nepodpořili, ale zato třeba sledovali Pařanské streamy a videa a psali pochvalné komentáře, či posílali nějaké prašulky tam. I tohle se počítá, i tohle je velká pomoc.

Díky vybrané částce se Ruda zavázal plnit i postupné cíle, které byly následující:

Ruda plní cíle 🙂

  • vymalování bytu a tématické dekorace
  • nezbytné zařízení studia na různé vlogy či „lehčí“ streamy (například retro atp)
  • televize a satelit s českými programy
  • herní konzole
  • veřejná wi-fi zdarma v ceně pobytu
  • dvě koloběžky s nostností do  100kg
  • dvě trekingová kola pro dospělé

Prvních šest položek již je zakoupených a připravených k použití, kola se dodají při nejbližší příležitosti, jelikož se potřebná částka 80k vybrala teprve před pár hodinami. Nedostalo se tak pouze na pokročilejší zařízení studia, kde by šly vysílat next-gen streamy jako například z Prahy a dělat live vaření. Nicméně si troufnu tipnout, že i to Ruda časem zařídí (byť případně na svoje vlastní náklady) a už třeba příští rok nám v přímém přenosu ukáže, jak si kuchtí Fettuccine s krabem či humří polévku.

postel je rozkládací a pohodlná

k pronájmu patří i pokoj s palandou

bude i gril a opalovací lehátko

Projekt skončil, je možné ještě dovolenou získat?

Pokud jsi s nákupem váhal a třeba čekal, jak to vše dopadne, ale přesto bys měl zájem na dovču do Scalea jet, není nic ztraceno, i když projekt Pařanský ráj u moře skončil. Sice na hlavní české prázdniny je už téměř plno, tak nějaký termín na květen a červen by se našel. A skoro celý září a říjen by měl být ještě také volný. To vše ostatně můžeš prozkoumat i sám, a to na našem Pařanském webu. Jak to bude s cenou, když projekt skončil, to popravdě netuším, ale nejspíše moc rozdílné nebudou. To Ti ale pochopitelně přesněji řekne sám Ruda, se kterým se můžeš spojit například prostřednictvím e-mailu: paranskyraj@gmail.com

Pokud ještě stále váháš, počkej třeba do dalšího úterý 22.4., kdy Ruda do Itálie opět na týden pojede a ukáže nám zase něco, co jsme ještě neviděli. A že tam toho ke koukání je spousta. Poté se třeba rozhodneš. A nebo ne. Pokud Tě dálky nelákají a nerad cestuješ, sleduj alespoň naše videa a reportáže, vždy je čím se kochat. My si některé na závěr zde ukážeme. Ať už se jedná o videa z cesty z Prahy do Scalea, nebo i různé vlogy přímo z místa pobytu.

Všem tedy ještě jednou díky za podporu a Rudovi gratulka ke splněnému přání.

V první části se do Itálie podíváme pouze na mapě:

V druhé části videa vyráží Ruda ze svého Pražského bytu na letiště a míří do Neapolského vlakového nádraží.

Ve třetím videu se vydáme po trase Neapol – Sapri – Scalea – byteček

Rudova dvacetiminutovka od bytu k moři

Procházka po městě Scalea a krásy u pobřeží moře

Jak Ruda špionil s kamerou v Shopping Village ve Scalea

Italský rychlošpíz v Rudovo bytě ve Scalea

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: