Úspěšné akční RPG Kingdom Come: Deliverance obdrží dlouho očekávané pokračování, které se do obchodů dostane ještě letos.

Kingdom Come: Deliverance II je strhující akční RPG, které se odehrává během chaosu občanské války ve středních Čechách v 15. století. Jsi Jindřich ze Skalice – obyčejný muž, který dělá neobyčejné věci a ocitá se v podmanivém příběhu o pomstě, zradě a objevování. Jindra se vydává na epickou výpravu „ze skromné kovářské dílny na královský dvůr“ a hledá smysl života v tomto nádherném, leč krutém středověkém světě. Od rušných městských ulic po bujné lesy – objev tento otevřený svět ve středověké Evropě. Čeká tě nezapomenutelné dobrodružství plné akce, vzrušení a podivuhodných zážitků.

Druhý díl Kingdom Come: Deliverance byl oznámen v rámci globální digitální události, kterou jsme také vysílali v živém streamu a ty jej najdeš na konci tohoto článku. Diváci si mohou přímo od herců a vývojářů poslechnout informace o této fantastické středověké sáze. A také si vychutnat okouzlující hudbu od herního skladatele Jana Valty.

 Skutečné pokračování svého předchůdce

Pokračování hry se vrací do napínavého světa středních Čech v 15. století v okamžiku, kdy skončil první díl. Na dvou nových mapách, které jsou dvojnásobně větší než předchozí hra, mohou hráči objevovat krásný a rozmanitý Český ráj s majestátním hradem Trosky.  Poté zavítají do městského prostředí Kutné Hory, kde se těžilo stříbro a která je součástí světového dědictví UNESCO.

Příběh o lásce a pomstě

Prožij život očima mladého Jindřicha, který chce pomstít vraždu svých rodičů. Během příběhu, vyprávěného více než pěti hodinami úchvatných filmečků,  se z něj stane válečník a rebel. Zkříží cestu s mnoha charismatickými postavami a prožije nezapomenutelné dobrodružství, kdy se postaví uherskému králi Zikmundovi řečenému Liška ryšavá a jeho spojencům.

Skutečný RPG zážitek

Tvoje činy budou určovat Jindřichův osud a to, jak na něj bude svět reagovat. Přizpůsob si vzhled postavy, její schopnosti a vybavení podle svého a zaujmi morální postoj k událostem kolem sebe. Cestuj po krajině a zapoj se do jedinečných aktivit, jako je kovářství a lukostřelba. Díky nim se zcela ponoříš do tohoto živoucího evropského regionu, jenž si tvé činy bude pamatovat navždy.

Prožij středověký život

Úchvatně autentické pojetí středních Čech 15. století ti umožní vychutnat si toto fascinující prostředí jako nikdy dřív. Ztrať se v rušném městě, interaguj se sedláky, či debatuj se šlechtici, zatímco budeš objevovat rozsáhlý a bohatý venkov plný krčem, lázní, hradů a dalších.

„Jindříšek“

 Autentické souboje z pohledu první osoby

Pociť řinčení oceli a brutální souboje v rámci napínavých bitev v reálném čase. K dispozici máš řadu autentických zbraní a bojových stylů pro každého hráče. Pěšky, v sedle či kradmo – můžeš se specializovat na elegantní mistrovství v šermu, brutální tupé zbraně, nebo smrtící útoky na dálku. Nově jsou přidané kuše či rané zbraně na střelný prach.

 Vydej se spolu s Jindřichem na výpravu za vykoupením a pomstou do Čech v roce 1403 ještě letos a pamatuj: „Audentes fortuna iuvat!“

KCD 2 ještě letos!

Kingdom Come: Deliverance II vyjde na PC, PlayStation 5 a Xbox Series S|X v průběhu tohoto roku, a to nejen v českém rozhraní, ale i s českým dabingem!

Na téměř patnáctiminutové oznamovací video se můžeš podívat zde

Na náš stream, kde jsme odhalení hry živě vysílali, se můžeš podívat zde:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/957798315540291/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/1121418188909836/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: