Je čas uspat Spáče jednou provždy … a pověsit si ho na zeď. Pohleďte na tuto novou Gothic sběratelskou edici s pečlivě promyšleným obsahem, vzdávajícím hold odkazu této oblíbené hry.

Vlastnoručně vyrobeno rukama královských mágů je toto výjimečné balení nutností pro všechny fanoušky, dlouhodobé i nové. V srdci sběratelské edice Gothic Remake leží maska Spáče vytvořena pro váš hráčský kutloch, aby všichni návštěvníci hned věděli, jakým démonům jste čelili.

Kromě této masky obsahuje sběratelská edice i kožený náramek, v kůži zašitý zápisník, originální herní soundtrack a samozřejmě hru samotnou na vaší oblíbené platformě.

Spáči, spáči, řekni, kdo má v zemi zdejší, kolektorku nejkrásnější.

sběratelská edice

 O Remaku Gotiku

Do království Myrtana vtrhly nesmiřitelné hordy orků. Král Rhobar II, jenž potřebuje velké množství magické rudy kvůli výrobě silných zbraní, provozuje doly v Khorinisu se všemi dostupnými vězni. Aby jim panovník zabránil v útěku, požádal své nejlepší mágy, aby vytvořili magickou bariéru. Ale něco se zvrtne. Magie se vymkne kontrole a vzpoura promění doly v divoké území, jež nyní ovládají ti nejvíce násilní vězni. Král je nucen vyjednávat s novými majiteli, zatímco napětí mezi různými frakcemi v dolech stoupá. Nikdo však nečeká, že příchod neznámého vězně změní úplně všechno.

Co nás čeká

  • Vrátíme se do Kolonie, plnohodnotného remaku populární a převratné hry Gothic z roku 2001. Objevíme znovu svět hornické kolonie, její tajemství a výzvy.
  • Hrejme jako Bezejmenný hrdina – Řiďme osud vězně odsouzeného na doživotí, který musí přežít ve světě plném divokých zvířat, tvorů a odsouzenců s nebezpečnou pověstí.
  • Věrný a kompletní remake původní hry Gothic 1.
  • Modernizovaný soubojový systém, který přenáší základní premisy původního soubojového systému do moderní doby.

Sběratelská edice Gothic Remake bude již brzy dostupná a půjde pořídit za 199 euro. Údajně má být celosvětově k dispozici jen 7500 kusů. Oficiální stránku hry na THQ Nordic najdeš ZDE.

Hra Gothic Remake vyjde ještě letos pro konzole PlayStation 5, Xbox Series X a PC včetně krabicových vydání. Základní hru za 1499 Kč si lze již přeobjednat v českém obchodě ZDE.

Pokud jsi ještě neviděl trailer, mrkni níže:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/966131511373638/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/1130453364672985/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: