World War Z: Aftermath je kooperativní zombie střílečka inspirovaná filmovým trhákem od Paramount Pictures a další evolucí původního hitu World War Z, který nyní zaujal více než 15 milionů hráčů.

Otoč příliv zombie apokalypsy na konzolích a PC s plnou podporou cross-play. Připoj se až ke třem přátelům nebo si zahraj sám se spoluhráči z AI proti hordám dravých zombie v intenzivních příběhových epizodách v nových lokalitách po celém světě, které pustoší zombie.

Vezmi si zpět Vatikán v epické konfrontaci v Římě a spojt své síly s přeživšími na ruském zasněženém poloostrově Kamčatka. World War Z: Aftermath také obsahuje veškerý obsah z edice Game of the Year of World War Z.

Hraj za nové i vracející se postavy a bojuj s nemrtvými pomocí nového brutálního systému na blízko, který ničí zombie jedinečnými pohyby, výhodami a možnostmi zbraní s dvojím ovládáním, jako je srp a sekáček. Odraz nové nemrtvé příšernosti, včetně rojů krys hladových po mase, které ve tvém týmu rozpoutají naprostý chaos.

Vydrž nekonečné vlny stále obtížnějších zombie v novém herním režimu Horde Mode XL, který na obrazovce představuje stovky dalších zombie, než kdy dříve bylo možné.

Zažij novou perspektivu, která rozbuší srdce, díky nové pohlcující možnosti režimu první osoby v Aftermath. O úroveň výš osm unikátních tříd-Gunslinger, Hellraiser, Slasher, Medic, Fixer, Exterminator, Dronemaster a zcela nová třída Vanguard – každá se svými výhodami a styly hraní.

Přizpůsobuj si zbraně tak, abyste přežili jakoukoli výzvu, a dobývej nové denní mise se speciálními modifikátory za bonusové odměny.

Pařani na streamu udělili této hře nadprůměrné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě hra nezklame. Více v mém videu.

Pusť si pařanský testovací gameplay:

Další záběry ze hry

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: