Vrhni se do masivního multiplayerového hřiště adrenalinové závodní novinky Riders Republic! Poznej nové hráče a soupeřte s nimi, závoď v mnoha adrenalinových aktivitách na kole, lyžích, snowboardu, wingsuitu a v raketovém wingsuitu. Prožij fantastický jezdecký prožitek volného pohybu v obrovském, živém a otevřeném světe, který vždy rezonuje napříč hráči kolem tebe.

Ať jedeš kdekoli a kdykoli, vždy se ocitneš mezi ostatními hráči. Od zasněžených hor, až po vyprahlé kaňony projedeš některými z nejúžasnějších destinací na Zemi ikonickými americkými národními parky: Bryce Canyon, Yosemitské údolí, Sekvojový Park, Zionský kaňon, Mammoth Mountain a Grand Teton, které jsou věrně převedeny a spojeny dohromady, aby vytvořily nejunikátnější a nejživější hřiště. Shromáži se v živém sociálním centru a setkej se divokou komunitou ostatních jezdců. Sleduj jejich vzhled a dovednosti, řekni jim ahoj, nebo jen projeď kolem nich, je to jen na tobě.

Vytvoř si a utvářej svého vlastního jezdce prostřednictvím postupně se rozvíjející výbavy a definuj všechny aspekty svého avatara. Ať už chceš být nejlepším existujícím snowboardistou, nebo nejrychlejší bytostí na dvou kolech, všechno je možné. Udělej si jméno v různých sportech, vystoupej v kariérním režimu až na vrchol žebříčku a uzavři spolupráci s legendárními sponzory ze široké škály outdoorových akčních sportů.

Vychutnej si plnohodnotný zážitek hry pro více hráčů s celou řadou režimů jako jsou kompetitivní závody a trikové výzvy hratelné v PVP/Co-opu/Sólo, hromadné starty zběsilých závodů pro 50+ hráčů, kde nic není mimo limit, multiplayerové arény hrané 6×6 v týmových PvP utkáních a závody o online poháry, jenž jsou pro ty nejlepší a dostat se k nim musíš postupně po žebříčku.

Já jsem měl možnost otestovat tuto hru na konzoli PlayStation 5 jak v Trial verzi, tak i v té plné a musím říci, že jsem se u ní skvěle bavil. Hra dokáže skvěle přenést pocit adrenalinových závodů a při seskocích a nebezpečných vylomenin jsem měl o sebe občas i skutečný strach. Závody jsou skutečně návykové a všechny typy sportů jsou dobře zpracovány. Osobně mě nejvíce bavily závody na kolech a asi nejméně wingsuit, možná je to tím, že v tom neumím moc létat.

Pařani na mých streamech této hře udělili maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 95-100%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě hra nezklame.

Více ti poví má videa, kde jsem tuto hru na konzoli PlayStation 5 testoval:

Další záběry ze hry

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/124136215573176/permalink/491193242200803/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/203094947408836/permalink/614920276226299/

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: