Akční střílečku Call of Duty: Vanguard dostalo pod stromečkem hodně pařanů. Prodejům pomohl i fakt, že před vánoci od 16. do 21. prosince probíhal na všech dostupných platformách této hry bezplatný víkend, kdy bylo možné hrát multiplayer této střílečky úplně zdarma. Ten kdo si tuto hru do konce roku koupil dostal od jejího vydavatele Activision ještě další dárky: odemčení 10 úrovní Battle Passu pro první sezónu, 10% navýšení zkušeností a odemčení 24 úrovní pro šestou sezónu. Muliplayer je v této hře opravdu povedený a ten kdo hraje a má rád CoD Warzone, bude tady jako doma.

Zvýšený předvánoční zájem o tuto hru mohu potvrdit i ze své zkušenosti, neboť bylo k ní postováno mnoho příspěvků od hráčů v naších pařanských Facebook skupinách. V anketě jakou CoD hru by měla pařanka Kamila svému příteli pořídit zvítězil CoD Vanguard s počtem 121 hlasů. Na druhém místě byl Cold War s pouhými 36 hlasy. Výsledkem ankety se nedivím, hra se totiž povedla.

Hodně kvalitně hodnotím u této hry ale i její singleplayerovou kampaň, která umožnila zažít druhou světovou válku z pohledů několika postav a rozličných prostředí. Za to vděčíme studiu Sledgehammer Games, které vytvořilo hluboce podmanivý příběh o vybrané skupině vojáků z různých zemí a různého původu, kteří společně povstávají, aby čelili té nejděsivější světové hrozbě, změnili průběh války a připravili půdu pro to, co dnes známe jako boj speciálních jednotek.

Za zmínku stojí, že ani zde nebyl populární zombie mód ušetřen a tak i zde můžou opět pařani prověřit svoji zdatnost, když se pokusí přežít neutuchající nápor nemrtvých v děsivém novém zážitku Zombies, za kterém pro změnu stálo vývojářské Treyarch Studios. CoD Vanguard není tak pouhou jednou hrou, ale krásným herním balíčkem, neboť nabízí tři v jednom: příběhovou kampaň, klasický multiplayer a zombie řežbu.

Hru jsme na streamu postupně dohráli v rámci kampaně až do zdárného konce. Před koncem pařanského streamu jsem dával i mulťáček, protože co si budeme povídat, většina hráčů si hru pořizuje hlavně kvůli němu. Od pařanů v hlasování hra celkem obdržela 3x maximální hodnocení třech ⭐⭐⭐ pařanských hvězd a pouze v prvním prezenčním streamu to byly hvězdy dvě. Hře trochu totiž uškodila singleplayerová úvodní koridorová vlaková část a v závěr streamu, kde jsem testoval zombie mód, jenž přišel pařanům příliš repetitivní a nezáživný. Já s nimi v tomhle musím souhlasit. Co se ale týče zbytku kampaně a klasického multiplayeru, tak tato hra stojí až na samém vrcholu blaha.

Pusť si všechny pařanské streamy z této hry, kde jsem veškeré její části otestoval:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/509655790354548/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/634669864251340/

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: