Za tímto projektem stojí herní web a YouTube kanál Pařanský ráj. Jeho komunita čítá několik tisíc věrných fanoušků. Cílem projektu je vytvoření natáčecího studia u moře na jihu Itálie, s možností levného ubytování pro všechny.

Ruda u moře

 

Pařanský vývoj

Když Pařanský ráj v zastoupení Rudy P. v létě 2016 začínal, měl jen několik fanoušků a skromný koutek s počítačem. Soustředil se na streamy her a velké oblibě se těšily i tzv. „retro“ hry. Jak čas bežel, tak přibývalo nejen diváků a streamů, ale hlavně stále více zařízení v Rudově místnosti. V současné době vlastní snad všechny možné i nemožné konzole, počet fanoušků se blíží ke 20 tisícům a videí je nespočítaně. Rudův koutek se přeměnil v pravé a poctivé Pařanské studio.

Pařanský ráj (alias Ruda a jeho hosté) vysílá vícemenéně každý den ve večerních hodinách, ale přitom to není jeho hlavní „povolání“. Počítám, že mnozí z nás by to takto při zaměstnání nezvládli a přitom to není ještě vše, co pro nás Pařanský ráj dělá. Protože ano, dělá to hlavně pro nás.

Pařanský projekt

Rudu nedávno napadla jedna myšlenka a po mnoha týdnech plánování to v sobotu 2.3. 2024  VYPUKLO. Jedná se o velký projekt, a pokud to klapne, budou z toho profitovat hlavně pařani. No, uznej sám, strávit v Itálii (v až ve čtyřech lidech) celkem sedm dní, za pouhých 6-7 tisíc? Nebo dokonce celý měsíc jen za dvacet? To ti myslím, nikdo jiný nenabídne. Veškeré podrobnosti a cíle projektu si sice můžeš zjistit na HITHITu, ale pojďme si je v kostce popsat i zde.

Pařanské trička

 

Přispět může kdokoliv již od 100 Kč. Přispívat lze i anonymně, či udělat částku „neviditelnou“. Kromě tohoto základního příspěvku Rudův projekt nabízí za částku 1 000 Kč žluté či černé Pařanské tričko a za částku 2 000 Kč pak obě.

Hlavní odměny

Nejzajímavější jsou ale samozřejmě odměny v podobě právě oné dovolené. Ta se nabízí ve čtyřech (respektive osmi) variantách, a to na 7, 10 a 14 dní, případně celý měsíc. Všechny možnosti pak mají ještě dvě podkategorie, že si můžeš vybrat, jestli tam chceš být vysloveně sám, nebo tam může být i Ruda (v samostatném pokoji). Pobyt s Rudou je vždy levnější, ale má přitom dokonce i své výhody. Nejenže poznáš „svého“ streamera i osobně, ale ukáže ti zákulisí natáčení, nabídne k vyzkoušení přes HTC Vive jak to vypadá ve VR a večer ti na stěnu může pustit přes projektor film, budeš mít tak domácí kino! A po případné domluvě tě třeba i provede blízkým okolím. Pokud bys svůj termín dovolené ještě neznal, vůbec to nevadí, domluvit se s Rudou můžeš kdykoliv na jakýkoliv volný termín až do roku 2026.

Krása…

 

 

Zařízení a okolí

Místnost s kuchyní a terasou

 

V bytě ve městě Scalea bys měl k dispozici dva pokoje (až pro 4 lidi), s  kuchyňkou, terasou a koupelnou se sprchovým koutem. Klimatizace je pak samozřejmostí. Podle úspěšnosti celého projektu by pak byt byl následně vybavován dalšími věcmi, jako například satelit s českými programy, konzole pro všechny generace, veřejná wi-fi, koloběžky, kola… Prostě vše, pro náš Pařanský relax. Byt je vzdálen cca 10 minut chůze od moře a v blízkosti se dá nakupovat ve dvou obchodních domech, do menšího se dostaneš zhruba za 5 minut a do velkého nákupního centra pak asi za 15 minut. Centrum města a jeho krásná starobylá část je pak vzdálena minut asi 25 minut.

Pláž

 

Veškeré další informace, možnost podpory a další aktuality můžeš zjistit na stránce HITHITu. Jen nezapomeň, akce trvá jen do 16.4. 2024 do 7:38 hodin. V době napsání článku (10.3.2024) se již podařilo základní plán splnit, takže projekt už je defacto úspěšný. Nicméně to neznamená, že už přispět nemůžeš. Ba naopak. Jednotlivé další cíle jsou stanoveny až do výše 100k a tabulku, co který cíl bude znamenat, najdeš na stránce projektu.

V posledním týdnu tohoto měsíce se Ruda opět chystá byt navštívit a měl by tam strávit celý týden. Slíbil nám z Itálie nejen živé streamy, ale že nám ukáže i blízké okolí a další zajímavosti. Rovněž nám poví a ukáže, co vše by se v samotném bytě mělo upravit a jak ho vylepšit, aby Pařanská dovolená byla ta nejlepší. Sleduj tedy Pařanský i Relaxační ráj, ať ti nic neunikne.

Sledovat Pařanský ráj můžeš ZDE

Sleduj také Relaxační ráj pro další videa z Itálie. To můžeš ZDE

Projekt na HITHITu najdeš a podpoříš ZDE

Na první Rudovo oznámení a krátkou ukázku přímo z místa se můžeš podívat zde.

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/937076814279108/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/1099123397805982/

Stroj času – Herní retro seriál Pařanského ráje 🕹https://www.facebook.com/groups/StrojCasu/permalink/3603587079854763/

KULTURA – kino, divadlo, koncerty a společenské akce skupinahttps://www.facebook.com/groups/kultura/permalink/730489252220620/

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: