Vyzkoušej si hraní za cukrářku a mečířku Peach díky demoverzi a připrav se na 22. března, kdy vychází plná verze hry.

Vstup na jeviště v roli Peach a zachraň Sparkle Theater před Grape a jejími padouchy Sour Bunch s bezplatným demem Princess Peach: Showtime!, jež je nyní dostupné na Nintendo eShop. V rámci něho si můžeš vyzkoušet hraní za mečířku a cukrářku Peach, respektive okusit proměny hlavní hrdinky do těchto rolí. Jako mečířku na tebe čekají akční pasáže: budeš švihat, máchat, uskakovat a provádět protiúdery. Zatímco v roli cukrářky si okusíš, jak se  přípravují lahodné dezerty pro Festival sladkostí, kde se to jen hemží sladkými dobrotami.

Každá z proměn Peach znamená, že hlavní hrdinka získá zcela odlišené schopnosti. Nový trailer A deep dive into Princess Peach: Showtime! (Nintendo Switch) přibližuje tyto proměny a nabízí nové informace o titulu včetně toho, jaké možnosti úpravy hráče pro šaty Peach i její sluhu Stellu čekají.

Po dlouhé době princezna Peach nepodává jen pomocnou ruku, ale stává se rovnou hlavní hrdinkou nové hry od Nintenda. Na vše ale půjde po svém a bude dělat čest heslu „šaty dělají člověka“. Právě schopnost převlékat se do různých obleků Ti dají možnost spolu s nimi měnit i své schopnosti. Tématicky to navíc dává smysl, Peach se totiž snaží zachránit zpackané divadelní představení, takže výměna kostýmů je zcela v rámci tématu. Jednou se tak princezna Peach představí jako šermíř s kordem v ruce, jindy zase jako  bojovnice kung-fu, nebo detektiv s lupou.

Půvabná Samantha Kelly alias princezna Peach

Ve stejný den jako hra Princess Peach: Showtime! – tedy 22. března, dorazí do obchodů i pastelově růžová varianta ovladačů Joy-Con, které budou dostupné u vybraných partnerů.

Demoverze hry Princess Peach: Showtime! je nyní dostupná. Zahraj si za mečířku a pekařku Peach, nebo sleduj nový trailer obsahující nové informace o hře.

DEMO si můžeš stáhnout ZDE

Press-kit je dostupný ke stažení ZDE

Na nový, skoro pětiminutový trailer se můžeš podívat ZDE:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: