Fanoušci seriálu Rick and Morty mohou jásat. Přeložili jsme pomocí AI Marušky hru od tvůrce tohoto kultovního sérialu!

High on Life je frenetická komediální střílečka, která tě po celou herní dobu bude zasypávat nespočtem skvělých vtípků a bizarních situací. Hlavní postavou je nedávný absolvent střední školy, který se potácí ve světě plném nejistot a chybějících ambicí. Náhle však na naši planetu zemi vtrhne Kartel G3, záhadná mimozemská entita, která má temné plány na zneužití lidstva a udělat zní drogu. Ty se tak ocitneš ve výjimečném dobrodružství, při němž ti budou sekundovat neobvyklý spojenci – mluvící zbraně, které ti pomohou zachránit lidstvo.

Také budeš plnit náročné mise v různorodých prostředích po celém vesmíru. Tvým úkolem bude eliminovat různé emzáky a mocné bosse, přičemž budeš moci spoléhat na jedinečné Gatliany – živé mimozemské zbraně. K tomu aby jsi je získal, je budeš muset nejprve osvobodit. Každá z těchto zbraní nabízí tři módy střelby: základní, alternativní a speciální, které se osvědčí v různých situacích. Gatliany nejsou jen němými pomocníky – aktivně se podílejí na řešení hádanek a odemykání dříve nepřístupných oblastí. Během hry postupně získáváš nové schopnosti a můžeš vylepšovat své vybavení, buď objevováním pokladů nebo nákupem v obchodě.

Je to opravdu velká jízda a jelikož je hra plná různých slovních hříček a vtípků, tak se bez češtiny neobejdeš, pokud neovládáš na vysoké úrovni angličtinu. Schválně se koukni na Rudův gameplay a uvidíš jaká je to super hra. Menším bonusem pro tebe může být i fakt, že hra je dostupná i přes službu Game Pass.

Pusť si Rudův gameplay otvírák:

Pokud tě hra oslovila a máš zájem o češtinu, nemáš snazší možnost než si pro ní dojít na Rudův stream. Stačí do chatu napsat příkaz: !holcz do chatu, a ihned získáš odkaz ke stažení češtiny. Je však třeba poznamenat, že naše čeština je kompatibilní pouze s počítačovou verzí hry. Potěšující je ale fakt, že tato čeština funguje jak na Steam verzi, tak i pro PC Game Pass.

Dále by stálo za to navštívit web Pařanských Češtin, kde nalezneš kompletní seznam všech našich dostupných překladů a můžeš si je tam i stáhnout. Pokud ti naše práce rezonuje, můžeš nás podpořit například tím, že dáš lajk pod videem nebo finančním příspěvkem. Tvoje podpora půjde do provozu streamu a může také napomoci s budoucími překlady. Nakonec se nezapomeň podívat na Rudovo informativní video ohledně této češtiny, kde k ní získáš veškeré důležité informace.

Rudovo informační video si pustíš zde:

První gameplay s pařanskou češtinou:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/1014236506294672/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: