Pokud jsi fanouškem akčních adventur, tak určitě zbystři, jelikož jsme přeložili indie skvost Psychonauts 2.

S potěšením oznamuji, že originální adventura Psychonauts 2 je nyní díky umělé inteligenci „Marušce“ a naším ESM editorům v kompletní české lokalizaci. Díky tomu si teď můžeš naplno užít tuto fantastickou hru.

Psychonauts 2 není tradiční adventurou, jelikož kombinuje roztodivné mise a tajemná spiknutí v platformovém dobrodružství ve filmovém stylu a se spoustou přizpůsobitelných psychických schopností. Hra přináší vše, od nebezpečí, přes vzrušení až po notnou dávku smíchu.

Jako postava Raz překonáváš nástrahy myslí přátel i nepřátel na cestě k porážce vraždícího psychického zlosyna. Prožiješ nápaditý filmový příběh, který kombinuje humor s intrikami od legendárního designera her Tima Schafera (Grim Fandango, Brütal Legend, Broken Age). Pokud tě hra zaujala, koukni na Rudovo informační video ohledně češtiny.

Rudovo informační video:

Hru jsem na streamu i s Rudou zahrál a za sebe i musím říci, že to byla pecka. Hra běží na Unrealu 4 a díky její animované stylizaci, vypadá prostě skvěle. Hodně se mi líbilo, že hned v úvodu na tebe vývojáři chrlí jeden ujetý nápad za druhým a nenechají tě vydechnout. Tomu všemu navíc napomáhá fakt, že můžeš v roli hlavního hrdiny využívat různé psychické schopnosti, jako například nechat levitovat předměty apod.

Díky těmto fičurám jsou i hádanky ve hře zábavné a to i přes místy vyšší obtížnost. Ta ti hlavně dá zabrat v arkádovích pasážích, ve kterých budeš muset skákat po různých plošinách či se vyhýbat nepřátelům a do toho ještě hbitě používat své speciální schopnosti. I to přiživuje skvělý pocit ze hry a já už se nemůžu dočkat, až se do tohoto dílu ještě více ponořím a vychutnám si ho.

Pokud tě hra zaujala a máš o češtinu zájem, tak zavítej na Rudův stream a do chatu napiš: !pn2 a ihned obdržíš odkaz na nejnovější verzi této češtiny. Hra je také k dostání v rámci služby Game Pass, což se vyplatí. Navíc určitě mrkni i na gameplay záznam z našeho live streamu, ve kterém jsem byl hostem a s Rudou jsme si užili velkou porci legrace, jak je u nás zvykem.

Společný stream s Rudou:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/966381617746828/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: