Náš překladatelský tým nelenil a my ti tak přinášíme další češtinu na velice povedenou sci-fi hru od legendárního vývojářů!
 
Je to tak, přeložili jsme pomocí umělé inteligence „Marušky“ další hru, kterou je tentokrát skvělé akční RPG The Outer Worlds. Navíc ti nepřinášíme pouze překlad originální hry, ale rovnou vylepšené remasterované edice s názvem Spacer’s Choice Edition, která také obsahuje všechny DLC.
 
Je sice pravdou, že tato edice není dostupná přes službu Microsoft Game Pass, ale když už se rozhodneš tuto hru zkusit, tak je lepší s kompletním obsahem. Pokud ti tato hra nic neříká, tak za ní stojí Obsidian Entertainment, což jsou tvůrci, kteří pracovali například na sérii Fallout nebo pokračováním Star Wars: Knights of the Old Republic.
 
Co se ale týče samotného The Outer Worlds, tak to se odehrává v budoucnosti alternativního světa, ve kterém se ujmeš jednoho z kolonizátorů, který se probouzí z kryospánku a sehraje důležitou roli v boji korporací a různých frakcí osadníků.
 
Celá hra pak klade velký důraz na rozhodování, kdy můžeš questy řešit například hrubou silou či pacifisticky. K dispozici tu máš i velký výběr různých druhů zbraní či možnost nabrání společníků. Netřeba dodávat, že hra hodně sází na příběh a proto je tak naše česká lokalizace důležitá. Bez dobré znalosti angličtiny, si tuhle hru prostě nezahraješ.
 
Ve The Outer Worlds je také hromada lokací k prozkoumávání a proto ti určitě přijde vhod i Rudův otvírací gameplay, ve kterém uvidíš, jeho začátky ve hře.
 
Rudův gameplay si pustíš zde:

Pokud tě čeština zaujala, tak si jí můžeš tradičně vyzvednout na streamu. Stačí jen do chatu napsat: !owscz a ihned se ti vygeneruje i odkaz na stažení. Samozřejmě doporučujeme na streamu klidně zůstat, jelikož je tam vždy kopec srandy a navíc máme i skvělou komunitu, se kterou se dá i v chatu dobře pokecat.

Rádi budeme, i pokud nám po vygenerování češtiny hodíš like na video, tebe to nic nestojí a nás to podpoří v další práci.

Na závěr se určitě koukni i na informační video k češtině, ať víš vše potřebné. Kompletní seznam našich češtin najdeš na webu pařanských češtin.

Informační video k překladu:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/963418671376456/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: