Slavná série Dragon Quest od studia Square Enix má má na Nintendu Switch nepřímé pokračování Treasures. V něm se vydáš do rozlehlého, rozmanitého světa, kde se budou tvé cestě za objevením legendárního pokladu Draconia skrývat zvraty, odbočky a záhady!

Hra je spinoff série o hledání pokladu s oblíbenými postavami z DRAGON QUEST XI. Seznam se s mladými verzemi Erika a Mii, když se při své „brigádě“ pouštějí do honby za pokladem po boku příšer. Dragon Quest Treasures je dostupný exkluzivně pro systém Nintendo Switch.

Objevování skrytých pokladů je dobrodružné i zábavné. Oceňuji i akční část hry, kdy ti tví přátelé pomáhají a kdy bojuješ proti různým nepřátelům. Není nouze ani o zajímavé bossfighty.

Pařani na streamu dali této hře pěkné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě hra nezklame. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Více o hře a její nákup zde: https://www.jrc.cz/Dragon-Quest-Treasures-Switch–p31188

 


 

?️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

? Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

? Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj