CRISIS CORE: FINAL FANTASY VII – REUNION od studia Square Enix je remaster prequelu k FINAL FANTASY VII s aktualizovanou grafikou, bojovými systémy a soundtrackem. Sleduješ příběh vojáka Zacka Faira, který objevuje tajemství Shinřiných temných experimentů.

Crisis Core: Final Fantasy VII vyšel původně pro PlayStation Portable v roce 2007 a získal u recenzentů i hráčů velice solidní nadprůměrné hodnocení. Metacritic udává Score 83% u recenzentů a 8.5 z 10 u hráčů. Aktuální remaster vylepšuje tuto hru, na kterou se snesl zub času a přináší ji zároveň i na všechny hlavní platformy.

Kromě toho, že veškerá grafika je remasterována v HD, obsahuje i plně mluvené dialogy a nové hudební aranžmá, které teď nově dynamicky přehraje oblíbenou klasiku. Hra je dostupná pro systémy: PS4/PS5, XO/XS, Switch a PC/Steam.

Hra je určena především milovníkům japonských RPG a Final Fantasy série. Musím ocenit celkový japonský anime vizuál a nádhernou hudbu, která hraje na pozadí. Souboje jsou epické, ale na to jsme v této sérii zvyklý už od začátku. Své fanoušky tak hra určitě nezklame.

Pařani na streamu dali této hře pěkné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%). Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Více o hře a její nákup zde: https://www.xzone.cz/katalog.php?term=Crisis+Core

 


 

?️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

? Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

? Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj