Zástupce CD Projekt Red se odchýlil od politiky společnosti a řekl, že aktuálně šířené zvěsti o rozhodnutích o vývoji Cyberpunk 2077 od domnělého vývojáře „prostě nejsou pravdivé“. Příspěvek na fóru GameFAQs od údajně nespokojeného vývojáře, který se rozepsal o nuceném snížení kvality příběhů a obsahu ve hře, přepisování kódu na poslední chvíli, tlaku ze strany vedoucích společnosti na termín vydání a aktuálně probíhajících opravách hry.

Skutečný zaměstnanec CDPR Vattier v reakci na vlákno na fórech CD Projekt Red vysvětlil: „K pochybným internetovým diskuzím se obvykle nevyjadřujeme, ale tohle prostě není pravda.“ CD Projekt Red opakovaně odmítl komentovat spekulace o problémovém spuštění Cyberpunk 2077. Současný komentář skutečného zaměstnance je tedy velká výjimka.

Cyberpunk 2077 skutečně nevyšel v nejlepší kondici

Studio vydalo Cyberpunk v nezvykle špatném stavu, zejména na herních konzolích, což vedlo k velkým spekulacím o vývoji hry – zejména poté, co před spuštěním došlo ke třem zpožděním. Této spekulaci nepomohly ani chaotické informace o tom, co se stalo s hrou, a co se dělá, aby se problémy vyřešily.

V současné době má CD Projekt v úmyslu vydat hlavní aktualizace konzolových verzí v lednu a únoru tohoto roku, které by měly „vyřešit nejvýznamnější problémy, kterým hráči na konzolích poslední generace čelí“. V současné době hra není k dispozici pro digitální nákupy na PlayStationu a nemáme další informace, kdy se může do obchodu vrátit.

Co si o tom myslíš ty, pařane? Byl na vývojáře opravdu velký tlak a proto byla hra posouvána a nakonec vydána nedodělaná?

Mrkni, jak Cyberpunk 2077 hraje pařan Ruda:

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: