Ponoř se do psychologického šílenství Alone in the Dark a seznam se s obyvateli Derceto Manor ve zbrusu novém traileru. Podívej se, jak Emily a Edward pronikají hlouběji do domova duševně chorých, kde číhá cosi záhadného.

Tajemství Derceto Manor čeká na odhalení.

„Jednou z nejdůležitějších částí hry je místo. V jádru je to příběh strašidelného sídla. Proto jsme se potřebovali ujistit, že Derceto znovu vytvoříme,“ říká kreativní ředitel Mikael Hedberg.

Ve videu herci Jodie Comer a David Harbour mluví o různých zakončení příběhu a pestrých, živých postavách, se kterými se jako Emily nebo Edward setkáš. V závislosti na tom, za koho se rozhodneš hrát, budou lidé reagovat různě a ty zažiješ odlišné situace. Díky tomu rozhodně stojí za to zahrát si za oba!

Těšit se můžeš na klasický hororový zážitek, který obsahuje boj, puzzle, průzkum a příběh. Hrát můžeš za Edwarda nebo Emily a odhalíš Dercetovy záhady ze dvou pohledů, včetně zcela odlišných cutscén a úrovní. Ponoříš se do náladové atmosféry temnoty a stínů, nesené děsivým vizuálem a strašidelným, originálním Doom Jazz Soundtrackem. Hra se odehrává na gotickém americkém jihu 20. let 20. století a nabízí Noirové prostředí s klasickými Lovecraftovskými hororovými prvky, kde se známé setkává s neskutečným.

Alone in the Dark vyvíjí švédské studio Pieces Interactive a už 20. března 2024 ho vydá THQ Nordic na PlayStation 5, Xbox Series X/S a digitálně pro PC.

Předobjednej si fyzickou verzi hry a získáš sběratelskou magnetku a A2 plakát.

Prolog si můžeš vyzkoušet třeba na Steamu

Pre-order bonusy: ZDE

Karta hry: ZDE

A nyní se již podívej na nový trailer:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: