METALLICA S&M TRIBUTE SHOW se symfonickým orchestrem je bezprecedentním projektem, který nemá ve světě obdoby! Klasika i modernost se spojí do jediného celku a objeví se před diváky ve své jedinečné mystické kráse.

Zahajovací koncert se uskuteční již zítra 12.února v Plzni (sobota) a poté bude následovat v dalších českých velkých městech: Praha (neděle), Hradec Králové (pondělí), Brno (úterý), Ostrava (středa) a Zlín (čtvrtek).

Koncert S&M, legendární kapely Metallica, bude proveden skupinou Garage Dayz za doprovodu symfonického orchestru. Toto představení bylo v České republice již dvakrát vyprodáno, v letech 2019 a 2020.

Show si získalo uznání a mnoho kladných ohlasů od hudebních kritiků i skalních rockových fanoušků:

«Ten zvláštní okamžik, kdy tribute kapela Garage Dayz zní lépe než sama Metallica».

«Průlomové. Skvělé. Magické. Úžasné. Vynikající. Nenašel jsem slova, která by popisovala tento koncert a mé pocity během této show. To, co vytvářejí na jevišti, nelze srovnávat s ničím, co jsem předtím viděl».

«Úžasné muzikantství a vzrušující vokály mě přivedly do jiného světa, kde jsem zůstal jen já a hudba. Žádné okolnosti nemohly přerušit mé srdce, které bilo do rytmu hudby. Zpívala jsem a plakala zároveň».

Nedávné velké koncertní turné po Francii, České republice, Německu a Rusku jen potvrdilo a posílilo popularitu tribute projektu.

„Toto vysoce profesionální „firemní“ show je příkladem čisté, technické, výrazné a mohutné rockové hudby a já jsem byl velmi rád, že jsem se na ní mohl podílet,“ řekl v rozhovoru hlavní kytarista skupiny „U.D.O“ Andrew Smirnov.

METALLICA S&M TRIBUTE SHOW PROGRAM ČR:

12.2.2022 – PLZEŇ, TJ Lokomotiva Plzeň
13.2.2022 – PRAHA, Kongresové centrum PRAHA
14.2.2022 – HRADEC KRÁLOVÉ, Kongresové centrum ALDIS
15.2.2022 – BRNO, Zoner BOBYHALL
16.2.2022 – OSTRAVA, Multifunkční aula GONG
17.2.2022 – ZLÍN, DATART hala

Zakoupení vstupenek je možné ZDE

Fotogalerie:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

KULTURA – kino, divadlo, koncerty a společenské akce​ ☛ https://www.facebook.com/groups/kultura/permalink/317478076855075/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: