Story of Seasons: Pioneers of Olive Town je zbrusu nové, dlouho očekávané pokračování originální simulace života farmáře nabízí hráčům víc volnosti, než kdy dřív! Hra vychází krabicově 29.7.2022 pro PS4 a je od minulého roku dostupná i na PC/Steam a Nintendo Switch.

Série Story of Seasons, známá v Japonsku jako Bokujō Monogatari a dříve známá jako Harvest Moon, je zemědělská simulace RPG série videohry vytvořené Yasuhiro Wada a vyvinut Victor Interactive Software. Story of Seasons byla první hrou, která vyšla pod novým názvem stejnojmenné mezinárodní série.

Pařani na streamu dali této hře jednu ⭐ pařanskou hvězdu (hra s hodnocením 60-70%), což je lepší průměr. Ve slevové akci bych o této hře popřemýšlel.

Více o hře zde: https://store.playstation.com/en-cz/product/EP4492-CUSA31951_00-GAMEEXPANSIONSET

 


 

🕹️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček 🔔, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! 💘

🥇 Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho 🏆 speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

🎁 Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj