Liška ta těžký život má. Zakuste jej naplno v survival adventuře Endling – Extinction is Forever, která z vás udělá liščí mámu. Absolvujte v její kůži všechny útrapy a zachraňte svůj rod před úplným vyhynutím.

Putujte trojrozměrným prostředím postapokalyptického světa, jenž vám ani vašim mláďatům nedá vůbec nic zadarmo. Sledujte zkázu způsobenou lidmi. Poznávejte jimi poznamenané okolí a pokuste se v něm najít potravu.

Vydávejte se na lov pouze v noci. Krmte svá mláďata vším, co naleznete. Učte je jak přežít. Budujte si s nimi pouto a následně čelte náročným volbám, které nerozhodnou pouze o životě matky, ale také jednotlivých dítek.

Pařani na streamu dali této hře pěkné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě hra nezklame.

Více o hře zde: https://www.nintendo.com/store/products/endling-extinction-is-forever-switch/

 


 

?️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

? Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

? Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj