Hra Gotham Knights nabízí originální příběh ze světa Batmana a DC Comics. Dostaneš k dispozici dynamické a interaktivní město Gotham City plné zločinců.

Základnou hrdinů ti bude Zvonice, odkud se s novou érou hrdinů vydáš řešit záhady, jenž spojují nejtemnější kapitoly v historii města a musíš porazit notoricky známé záporáky v krásných a epických konfrontacích.

Otevřený svět můžeš brázdit jako jedna ze čtyř postav, které se ujaly ochrany nad městem po smrti Batmana.

Hra je vskutku next-genová a proto se nedivím, že je dostupná pouze pro systémy PS5, XS a výkonné PC. A já musím uznat, že ač se v ní vše odehrává v noci, vypadá opravdu perfektně!

Pařani na streamu dali této hře pěkné dvě ⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 75-85%) a já s nimi musím souhlasit. Myslím, že tě hra nezklame. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Všechna pařanská videa z tohoto let’s play seriálu lze shlédnout zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY61TSme94lDRR6Jy0VYhnIBV

Gotham Knights se dá koupit zde:

https://www.xzone.cz/gotham-knights-special-edition-ps5

https://www.xzone.cz/gotham-knights-special-edition-xsx

https://store.steampowered.com/app/1496790/Gotham_Knights/

 


 

?️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

? Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

? Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj