K příležitosti uvedení hry Gotham Knights na trh se přední čeští umělci nechali vtáhnout do temného Gotham City a připravili si unikátní umělecká díla inspirovaná touto novou hrou.

Společnost Cenega Czech a Warner Bros. Games připravily cosplay Batgirl v podání známé české cosplayerky Verča cosplay. Nech se vtáhnout do neonového prostředí inspirovaného slavným Gotham City a pojď se na to podívat!

Ines
Ines

Vzniklo i malované dílo od přední české art streamerky Clainy. Ta si zvolila charakter Batgirl, protože je to její oblíbený charakter z komiksů.

Další, kdo se nechal inspirovat tmeným Gotham City byla česká umělkyně Charlien, která vyobrazila všechny charaktery ze hry, kterým vdechla život svým osobitým neonovým stylem.

Tvůrce Fila Venom Art se nechal pohltit temnou atmosférou Gotham City a  vytvořil originální klasický obraz o velikosti 70 x 50 cm.

O tento obraz se bude brzy soutěžit, tak si nezapomeňte dát like na Facebookové stránce společnosti Cenega a bedlivě jí sledovat!

A u soutěží ještě zůstaneme, protože i česká art streamerka Ellienka si připravila originální design pro ovladače PS5, o které navíc budeš moci soutěžit již v pondělí 24.10.2022, tak opět nezapomeň sledovat Facebook!

Co se týče samotné hry Gotham Knights, tak v ní budou hráči prozkoumat otevřený svět Gothamu a hlídat temné ulice pěti různých městských čtvrtí pomocí různých schopností i hrdinských bojových pohybů a také si užívat jízdu v plně otevřeném obrovském městě s kultovním vozidlem Batcycle.

Pusť si první český gameplay z této hry. Video je ve 4K60 HDR:

Zdroj: Cenega

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/xbox.skupina/permalink/677687190218073/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/812827439768914/

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: