V české hře 1428: Shadows over Silesia právě středověkou Evropou zmítají náboženské bouře a kazatelé předpovídají blížící se konec světa.

Ponoř se do temného fantasy příběhu na pozadí skutečných historických událostí. Čekají tě zapeklité hádanky, náročné bitvy i kradmé plížení.

1428: Shadows over Silesia je akční RPG adventura, která si bere za vzor klasické adventury z devadesátých let. Má zajímavý a poutavý příběh, skvělou atmosféru a zajímavou retro 3D grafiku, která hře správně sedí. Akční pasáže jsou těžší a soubojový systém je náročnější na ovládání. Je to prostě klasická hardcore pařba, která sice není pro každého, ale správný fanda tohoto žánru ji jistě kladně ocení.

Hra obsahuje kompletní českou lokalizaci, tedy i dabing. Pořídit se dá na Steamu a je spustitelná i hratelná přes Steam Deck.

Xzone limitovanou edici s bonusy koupíš zde: https://www.xzone.cz/1428-shadows-over-silesia-pc

Pařani na streamu dali této hře maximální tři ⭐⭐⭐ pařanské hvězdy (hra s hodnocením 90-100%). Je to prostě herní bomba, kterou si nesmíš nechat ujít. Celkové naše shrnutí a hodnocení je v průběhu a hlavně na konci videa.

Všechna pařanská videa z tohoto let’s play seriálu lze shlédnout zde ☛ https://www.youtube.com/playlist?list=PL67zygmxgY62vZe09xgfOCo6dhuPoVnEX

 


 

?️ Pařane DEJ ODBĚR videí ☛ http://bit.ly/ParanskyRajOdber a nezapomeň si zapnout i zvoneček ?, jenom tak budeš vždy informován o nových videích a streamech! ?

? Staň se členem Pařanské YouTube komunity a získej z toho ? speciální výhody, viz PŘIPOJIT SE ☛ https://www.youtube.com/channel/UCEMpTkAQ9gv7svSEpqSSMnA/join

? Můžeš poslat i donate na podporu budoucích videí ☛ https://streamlabs.com/paranskyraj