Během digitálního přenesu SQUARE ENIX® PRESENTS společnost Square Enix odhalila svou novou hru Marvel’s Guardians of the Galaxy, odvážnou akční adventuru z pohledu třetí osoby, která kombinuje originální příběh a elektrizující hratelnost pro jednoho hráče. Hru vyvinul Eidos-Montréal ve spolupráci s Marvel Entertainment.

Strážci galaxie (v anglickém originále Guardians of the Galaxy) je fiktivní tým superhrdinů, vystupující v komiksech amerického vydavatelství Marvel Comics, které se odehrávají především ve vesmíru. Na motivy komiksu byl v roce 2014 natočen celovečerní film Strážci Galaxie, který je součástí série a širšího fikčního světa Marvel Cinematic Universe.

Nyní z tohoto universa vzniká i hra, která bude k dispozici již 26. října 2021 pro PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X | S, Xbox One a PC (digitálně).

Oficiální oznamovací trailer

Nažhav Star Lordovi tryskové boty a užij si divokou jízdu vesmírem v tomto novém pojetí. S nepředvídatelnými Strážci po tvém boku se budeš probojovávat z jedné výbušné situace do druhé, s originálními i známými postavami ze světa Marvelu, kteří se přidají do boje o osud vesmíru.

První ukázka hratelnosti

Marvel’s Guardians of the Galaxy byli vytvoření ostříleným týmem Eidos-Montreál, kteří úzce spolupracovali s Marvel Entertainment. Poskytli tak originální a autentický zážitek inspirovaný více než 50 lety tradice Guardians of the Galaxy. Tento jedinečný příběh inspirovaný komiksy, vezme hráče na bouřlivou cestu napříč vesmírem. Peter Quill a Strážci se neúmyslně stanou první i poslední obranou linií galaxie.

Ovládni dynamický bojový styl Star Lorda, abys vyhnal nepřátelé pomocí svých Elemnt Blasterů a využil jedinečných schopností každého ze Strážců. Jako samozvaný vůdce Strážců Galaxie se zapojíš do vybraných dialogů a interakcí mezi Quillem a Strážci, které posílí vazby v této nefunkční rodině.

Guardians of the Galaxy by nebyli úplní bez zabijáckého soundtracku a hra je prošpikovaná klasickými hity z 80. let.

Marvel’s Guardians of the Galaxy
Marvel’s Guardians of the Galaxy

Celou Square Enix E3 prezentaci s českým komentářem si pustíš zde:

Zdroj: Cenega.cz

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Microsoft Xbox Series X|S CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/124136215573176/permalink/389696015683860/

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/203094947408836/permalink/505579123827082/

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: