Zástupci Nintenda avizovali, že během asi 40 minut jejich E3 prezentace Nintedo Direct uvidíme novinky a updaty týkající se výlučně her vycházejících pro Nintendo Switch hlavně během roku 2021.

Oznámení nového Nintenda Switch Pro se tedy zatím nekonalo a nejspíše se nové konzole letos ani nedočkáme. Z hardwaru oznámili jen kapesní konzolku Game & Watch, na které si zahraješ původní Zeldy.

Prezentace celkově ale nezklamala. Překvapil adventurní remaster Life is Strange i nejnovější díl této série True Colors. Po 16 letech vyjde opět ve 2D Metroid, potěší WarioWare a ukázali i novou Zeldu. Ta bude opět adventurní RPG navazující na v Breath of the Wild, vezme nás do nebes a dočkáme se jí až příští rok.

Nebude však nouze ani o letošní bojové RPG díky hrám Monster Hunter Rise a Shin Megami Tensei V. Z dalších oznámených titulů mohu jmenovat Worms Rumble, Two Point Campus (2022) a DLC do Doom Eternal. Vyjde i cloudová Switch verze Marvel’s Guardians of the Galaxy.

Po skončení následovalo několik hodin “hlubokých gameplay ponorů”, které předvedly prezentované hry více z blízka. S Ondrou jsme to všechno komentovali a jako bonus si hezky o životě i pokecali.

Celou Nintendo prezentaci s naším komentářem si můžeš pustit zde:

Zdroj: Nintendo

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: