Je to tu! Dlouho očekávaná novinka Assassin’s Creed Valhalla posouvá ságu do vikingské éry a první recenze na sebe nenechaly čekat! Co píšou kritici o této akční RPG novince od Ubisoftu?

Zdá se, že panuje shoda v tom, že pokud jsi hrál už Assassin’s Creed Odyssey, je to více méně stejné. Obrovská mapa otevřeného světa k prozkoumání, desítky hodin příběhu a bezvadný systém souboje. Vybrali jsme několik kritik, abychom ti poskytli představu. Pokud jde o náš verdikt o Assassin’s Creed Valhalla, neboj se, Ruda ti ho na dnešním streamu řekne!

Game Informer – 9,25/10

Miloval jsem Assassin’s Creed Odyssey z roku 2018 (zejména pro jeho podporu po vydání), ale ta láska byla vždy zmírněna touhou po vylepšení. Přál jsem si, aby byl obsah hry pečlivěji upravený. Bylo mi špatně z inventáře nafoukaného kořistí. Assassin’s Creed Valhalla se věnuje všem těmto a dalším věcem a vytváří odměňující zážitek na každém kroku, ať už jde o hlavní příběh nebo lovení pokladů do inventáře. Jsem si jistý, že Valhalla není dokonalá hra ze série Assassin’s Creed pro všechny hráče, ale je to určitě můj nový oblíbený titul.

GamesRadar+ – 4,5/5

Assassin’s Creed Valhalla s rozlehlým světem dobývání a krvavých bojů, ale také šancí použít onu ikonickou skrytou čepel přináší sérii vítěznou rovnováhu.

GameSpot – 8/10

I přes své silné spojení s minulými hrami je Assassin’s Creed Valhalla více než schopný fungovat sám o sobě. Získání hybnosti chvíli trvá, ale když Valhallu dostanete do ruky, je sebevědomým titulem Assassin’s Creed, který sice nese několik úskalí v příběhu, ale i přesto se jako celek vyplatí. Eivor je dobrá hrdinka s identitou, která udrží tajemno napříč hlavním příběhem, a zazáří v samostatné struktuře příběhu Valhally.

IGN – 8/10

Assassin’s Creed Valhalla je velkým, odvážným a krásným vstupem do série, která nakonec přináší tolik žádanou éru Vikingů během chaotické politiky anglických temných dob. Jde po jemné hranici mezi historickým cestovním ruchem, špičkovou konspirační teorií a mystikou na pozadí uzemněného a soustředěného příběhu. Fresh přebírá několik zavedených systémů kořistí a úkolů z řady, které pomáhají udržovat věci plynulé a jemné, ačkoli postup by mohl využívat zdokonalení. Existuje také větší než obvyklá horda chyb, s nimiž se můžete potýkat od začátku do konce. Je to ten jelepší Assassin’s Creed, jaký kdy byl – a skvěle využívá nové herní konzole.

VGC – 4/5

Valhallin střízlivý podrobný výzkum trochu podkopává lehce odfláknuté provedení. Ale je to právě vydatně oplzlá vikingská oslava hry, která roztočí skvělý příběh a nabízí spoustu, do čeho se můžete pustit.

Eurogamer – doporučeno

Valhalla je další obrovská sága Assassin’s Creed, bohatě navržená a zaměřená na směr příběhu nad výběrem příběhu.

A co říká na novinku Ruda?

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: