Jsi fanouškem hororů? Tak pro tebe máme skvělou zprávu, jelikož jsme přeložili jsme s „Maruškou“ nejnovější díl ze série Amnesia!

Amnesia je pro fanoušky žánru už jistě kultovní záležitostí a není pro to divu že se konečně dočkala čtvrtého pokračování. První díl této série ve své době způsobil opravdu velký boom, a to hlavně díky její skličující atmosféře. Celé dění se odehrávalo na tajuplném hradě ve kterém ses ocitl a nahánělo tě podivné monstrum proti kterému ses nemohl bránit. Proto jsi byl po celou dobu hlavně odkázán na úprk a schovávání se.

Ve čtvrtém díle je to celé ale trošku jinak. Máš tu totiž k dispozici střelnou zbraň a navíc se hra odehrává ve válečném bunkru během první světové války, což je na horor vždy velmi atraktivní zasazení. Hlavním hrdinou je tu voják Henri Clément, který zůstal jako jediný uvězněný v opuštěném bunkru. S omezenými prostředky se budeš pokoušet odhalit zdejší záhadu a utéci ze smrtelné pasti. Ve tmě na tebe totiž bude číhat ďábelské monstrum sledující každý tvůj krok. Pokud je hra zaujala, tak se určitě mrkni i na Rudův stream.

Rudův gameplay si pustíš zde:

Pro stažení češtiny do této hry stačí přijít na Rudův stream a do chatu napsat: !atbcz a ihned obdržíš odkaz na češtinu. I tak doporučuji, aby jsi hned ze streamu neodcházel a užil si pohodovou atmosféru, kterou i díky naší komunitě na streamech máme. Dále určitě i oceníme like pod video, jelikož je to pro nás opravdu velká podpora. Navíc si i můžeš stáhnout starší verze češtin na webu Pařanských Češtin. Pro více informací o této češtině si pusť Rudovo informační video.

Informační video:

Reaguj na tento příspěvek a zapoj se do diskuze na Facebooku:

Steam ⚡ Epic Games Store CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/pc.games.skupina/permalink/969228410795482/

Hororové & Survival hry CZ/SK Pařanská skupinahttps://www.facebook.com/groups/hororovehry.skupina/permalink/792304205683177/

 

Ohodnoť tento článek, nebo ho sdílej: